Türkiye'de çıkan haberi görünce çılgına döndü! Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix'ten olay paylaşım - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye'de çıkan haberi görünce çılgına döndü! Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix'ten olay paylaşım

Haberler.com - Ali Gülhan - Spor
 - Güncelleme:

Atletico Madrid'in yıldızı Joao Felix'in kız arkadaşı Magui Corceiro tarafından aldatıldığı iddiası, Türk basınında büyük yankı uyandırmıştı. Dünyaca ünlü futbolcu sosyal medya hesabından kendisiyle ilgili çıkan Türkçe haberi alıntılayarak, "Magui Corceiro'nun imajı lekeleniyor. Kimse kimseye ihanet etmedi, şu haberleri bırakın." dedi.

Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix'in kız arkadaşı Magui Corceiro tarafından ihanete uğradığı öne sürülmüş ve bu haber başta Portekiz olmak üzere Türkiye'de de büyük ses getirmişti. Yıldız futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu haberlere isyan etti.

"İMAJI LEKELENİYOR"

Joao Felix sosyal medya hesabından kendisi ve sevgilisiyle ilgili Türkçe bir haberi alıntılayarak, "Magui Corceiro'nun imajı lekeleniyor. Kimse kimseye ihanet etmedi, şu haberleri bırakın." ifadelerini kullandı. Türk futbolseverlerin dikkatini çeken paylaşıma, binlerce beğeni geldi.

Türkiye'de çıkan haberi görünce çılgına döndü! Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix'ten olay paylaşım

NE OLMUŞTU?

La Liga ekibi Atletico Madrid'in 22 yaşındaki yıldızı Joao Felix'in 2019 yılından bu yana ilişki yaşadığı model kız arkadaşı Magui Corceiro'nun kendisini Sporting oyuncusu Pedro Porro ile aldattığı iddia edilmişti. Porro'nun maç sonrası kendisinden formasını isteyen çocukları umursamayarak formasını Corceiro'ya verip, birbirlerine samimi bir şekilde sarıldıkları video kısa süre içinde sosyal medyada viral olmuştu. Kulüp içinden bazı görgü tanıkları Pedro ve Magui'nin o esnada öpüştüklerini belirtirken Corceiro, "Biri ile öpüşecek olursam bunu herkesin gözü önünde değil özel bir yerde yaparım." diyerek iddiaları yalanlamıştı.

Türkiye'de çıkan haberi görünce çılgına döndü! Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix'ten olay paylaşım

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Atletico Madrid Portekiz Türkiye Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

mahmut kemal :

Haberi gören de bunları çok namuslu şerefli ahlaklı yaşayan insanlar zanneder bunlar her günü biriyle yatan kalkan yaratıklar tıpkı bizdeki dinsizlerde olduğu gibi

alperenlive:

Yabancı bir futbolcunun özel hayatından bize ne, bunları kim haber yapıp gündemimize sokuyor. Elin yabancısından ahlak dersi alıyoruz resmen, yazıklar olsun.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title