Haberler

Tsyd Ankara Şubesi'nden Vali Topaca'ya Ziyaret

TSYD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu, Ankara Valisi Ercan Topaca'yı ziyaret etti.

Vali Topaca'nın makamında gerçekleşen ziyarete, Ankara şubesi başkanı Alper Bakırcıgil, başkan yardımcısı Hüseyin Doğru, şube sekreteri Metiner Erdem, mali sayman Altan Altun ve yönetim kurulu Üyesi Cem Çınar katıldı.

Ziyarette, başkent sporunun gelişmesine ve tesisleşmeye yönelik ortak çalışmalar ele alındı. Dernek ve valilik arasındaki iş birliğinin arttırılması yönünde daha fazla çalışmaların ortaya konulması ve bu konuda gayret gösterilmesi gerektiği vurgulandı.

Ankara Valisi Ercan Topaca, ziyarette tesisleşme ve gençlerin kötü alışkanlıklardan korunmasına yönelik kent genelinde çalışmaların yürütüldüğünü ifade etti.

Kaynak: AA / Spor

Hüseyin Doğru Ercan Topaca Spor Haberler

Bakmadan Geçme

1 Mayıs Resmi Tatil mi? 1 Mayıs okullar, üniversiteler, iş yerleri tatil olacak mı? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 2024: 17 Nisan Çarşamba Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Resmi Gazete bugün (17 Nisan) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! MEMUR VE EMEKLİ TEMMUZ ZAM ORANI 2024 | Memur ve emekli maaşı ne kadar olacak? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 17 Nisan Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 17 Nisan dün gece deprem mi oldu? Fenerbahçe - Olympiakos maçı şifresiz mi? Fenerbahçe - Olympiakos maçı hangi kanalda, ücretsiz mi, bedava mı olacak? 17 NİSAN BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Bitlis İl Emniyet Müdürü kimdir? Ortaç Şekerlioğlu kimdir? Bombacı Mülayim olayı ne, Bombacı Mülayim kim, adı ne? Bitlis, Bombacı Mülayim neden gözaltına alındı? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 17 Nisan 2024 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 17 Nisan 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 17 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 17 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 17 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title