Haberler

TSİİS Spor Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

Güncelleme:

Tüm Spor İşletmeleri İşveren Sendikası (TSİİS) tarafından düzenlenen TSİİS Spor Medya Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül törenine İstanbul Spordan Sorumlu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan da katıldı. Yılın En Başarılı Spor Röportajı ödülü Bozhan Memiş'e verildi. Gecede birçok kategoriye ödül verildi.

Tüm Spor İşletmeleri İşveren Sendikası (TSİİS) tarafından düzenlenen Spor Medya Ödüllerinde, İhlas Haber Ajansı (İHA) Spor Servisi foto muhabiri Samet Yalçın, 'Yılın En Başarılı Spor Fotoğrafı' kategorisinde ödül aldı.

Türkiye'de ilk defa Spor Medyası özelinde düzenlenen başarı ödülleri, törenle sahiplerini buldu. Tüm Spor İşletmeleri İşveren Sendikası (TSİİS) tarafından hayata geçirilen TSİİS Spor Medya Ödülleri, spor basınının duayenlerini ve emekçilerini buluşturdu.

TSYD Levent Tesisleri'nde düzenlenen gecede, 2023 yılının en başarılı spor gazetecileri ve kurumları ödüllerini aldı. Törenin açılış konuşmasını yapan TSİİS Başkanı Nihat Güler, "Tüm Spor İşletmeleri İşveren Sendikası olarak ülkemizde sporun yaygınlaşması, spor kültürünün geniş kitlelere ulaşması, olimpik bilincin artması, Fair-Play'in bir yaşam tarzı olarak benimsenmesi ve en önemlisi sporun katma değer üreten bir endüstri haline gelmesinde büyük katkısı ve payı bulunan spor medyasının hizmetlerine bir teşekkür vesilesi olması amacıyla bu organizasyonu başlatmış bulunuyoruz" dedi.

Törene katılan İstanbul Spordan Sorumlu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan da, sporu tabana yaymak için sektör bileşenleriyle işbirliğini yaygınlaştıracaklarını söyledi. 15 kategoride ödüle layık görülen isimler, ödüllerini spor dünyasının önde gelen isimlerinin ellerinden aldı.

Spor Medya Ödüllerinde, İhlas Haber Ajansı (İHA) Spor Servisi foto muhabiri Samet Yalçın, 'Yılın En Başarılı Spor Fotoğrafı' kategorisinde ödüle layık görüldü.

Törende 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' alan TMOK Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar ve Fehmi Özgüler'in sahneye çıkışları sırasında duygusal anlar yaşandı.

TSİİS Spor Medya Ödüllerinde kazananlar şöyle:

Yılın En Başarılı Spor Fotoğrafı: Samet Yalçın/İHA

Yılın En Başarılı Spor Röportajı: Bozhan Memiş/AA

Yılın En Başarılı Spor Programı: İleri Üçlü/TRT

Yılın En Başarılı Spor Sayfa Tasarımı: Hürriyet Spor

Yılın En Başarılı Spor Muhabiri: Sezgin Gelmez/Beyaz TV

Yılın En Başarılı Spor Programı Sunucusu: Melike Çelik/A Spor

Yılın En Başarılı Spor Yazarı: Gürcan Bilgiç/Sabah-Fotomaç

Yılın En Başarılı Spor Kameramanı: Rafet Topcu/NTV

Yılın En Başarılı Spor Dergisi: Ribaund

Yılın En Başarılı Spor Spikeri: Özkan Öztürk/TRT

Yılın En Başarılı Spor İnternet Portalı: TV100

Yılın En Başarılı Spor Youtuberı: Ağırsağlam

Yılın En Başarılı Spor Radyosu: Radyospor

Yılın En Başarılı Amatör Sporlara Destek Veren TV'si: Akit TV

Yılın En Başarılı Amatör Sporlara Destek Veren Gazetesi: Fanatik - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

İstanbul Spor Medya Spor Güncel Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title