Haberi Paylaş

Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi'ndeki zorlu Kopenhag karşılaşmasına tam kadro gidiyor

Spor Haberleri

Trabzonspor, salı günü UEFA Şampiyonlar ligi play-off turunda karşılaşacağı Kopenhag mücadelesinin 23 kişilik kadrosunu açıkladı. Kadroda Serkan Asan, Fode Koita, Trondsen, ve Bruno Peres gibi fazla forma şansı bulamayan futbolcuların dışında önemli bir eksik olmaması, bordo mavililer açısından çok önemli bir avantaj olarak görülüyor.

Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden tek temsilcimiz Trabzonspor, play-off maçında 16 Ağustos'ta salı günü saat 22.00'da Danimarka ekiplerinden Kopenhag ile karşı karşıya gelecek. Merakla beklenen mücadele öncesinde Trabzonspor, 23 kişilik maç kadrosunu UEFA'ya bildirdi.

23 KİŞİLİK MAÇ KADROSU

Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın belirlediği 23 kişilik kadro şu şekilde; Uğurcan Çakır, Muhammet Taha Tepe, Hüseyin Türkmen, Ahmetcan Kaplan, Vitor Hugo, Eren Elmalı, Jens Stryger, Taha Altıkardeş, Stefano Denswil, Yusuf Erdoğan, Manolis Siopis, Edin Visca, Dorukhan Toköz, Abdülkadir Ömür, Tasos Bakasetas, Marek Hamsik, Doğucan Haspolat, Kerem Şen, Andreas Cornelius, Djaniny, Mahmoud Hassan, Emrehan Gedikli, Jean Evrard Kouassi.

ÖNEMLİ EKSİK YOK, TAM KADRO GİDİLİYOR

Bordo-Mavililer, oynayacağı zorlu mücadele öncesi Danimarka'ya tam kadro gidiyor. Kadroda Serkan Asan, Fode Koita, Trondsen, ve Bruno Peres gibi fazla forma şansı bulamayan futbolcuların dışında önemli bir eksik bulunmaması ise bordo mavili taraftarları sevindiren detay oldu.

Haberler.com - Spor

Trabzonspor Spor Haberler

title