Son Dakika: Böyle açıklama tarihte ne görüldü ne duyuldu! Beşiktaş, Rasim Ozan Kütahyalı için "Müptezel" ifadesini kullandı - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika: Böyle açıklama tarihte ne görüldü ne duyuldu! Beşiktaş, Rasim Ozan Kütahyalı için "Müptezel" ifadesini kullandı

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Son dakika: Beşiktaş, Beyaz TV'de yayınlanan futbol programı hakkında çok sert açıklama yaptı. Siyah-Beyazlı kulübün açıklamasında Rasim Ozan Kütahyalı için "Müptezel" ifadesini kullanıldı.

Beşiktaş, Beyaz TV yorumcuları Rasim Ozan Kütahyalı ve Ahmet Çakar hakkında çok sert açıklama paylaştı. Siyah-Beyazlılar, bundan böyle Beyaz TV ekibinin hiçbir şekilde kulüple bağlantılı hiçbir ekipte yer alamayacağını duyurdu. Beyaz TV,'Müptezel' ifadesiyle hedef alarak sert bir açıklama yaptı.

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama:

"Dün akşam bir televizyon kanalında Beşiktaşımızın kıymetli hocası Sayın Önder Karaveli hakkında yapılan akıldan, izandan ve ahlaktan uzak yorumların kabul edilmesi mümkün değildir.

Bir süre önce Boşnak vatandaşlarımız için sarf ettiği sözler hala hafızalarda canlılığını koruyan bu müptezel ve ekürisi hakkında tüm yasal işlemler başlatılacaktır.

Bu süreçte, müptezel ve ekürisine yönelik olarak hiçbir Beşiktaşlının sözel ve fiziksel tepki vermemesi son derece önemlidir.

Sporun paydaşları ve halkımızın vicdanında mahkum olan bu asalaklara yasal merciler tarafından gerekli cezaların verileceği de mutlaktır.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak adı geçen kanalın tüm akreditasyonlarını iptal etmiş bulunmaktayız.

Kanal ile bağlantılı hiç kimse bundan böyle tesislerimize ve etkinliklerimize hiçbir şekilde alınmayacaktır.

Sporun paydaşları olan tüm taraftarların takım farkı gözetmeksizin bu müptezel ve ekürisi ile onlara yer veren kanala itibar etmeyeceğinden, sporun paydaşı olan başta futbol ve diğer spor dallarındaki sporcu teknik adam ve idarecilerin söz konusu müptezel ve ekürisi ile bahsi geçen kanaldan uzak duracağından, sporun paydaşı ve reklam verenlerin "Reklamın iyisi kötüsü olmaz" mantığında davranmayacağından, kötü insanlar, kötü programlar ve kötü kanallarla arasına mesafe koyacağından şüphemiz bulunmamaktadır.

Sorun sadece Beşiktaş ve spor paydaşlarının değil tüm faziletli insanların sorunudur."

Saygılarımızla, Beşiktaş JK

Son Dakika: Böyle açıklama tarihte ne görüldü ne duyuldu! Beşiktaş, Rasim Ozan Kütahyalı için 'Müptezel' ifadesini kullandı

Haberler.com - Spor

Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar, Beşiktaş, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Kaytan :

Bu beyaz TV kadar gereksiz bir yayın kuruluşu görmedim, gerçekten her programı mı iğrenç olur arkadaş. Beyaz TV kapatılmalı...

ozkan gur:

Yalnız böyle büyük konuşmayın, saffet kardeşimiz de büyük konuşmuştu ama ıııııh

çokomelli :

Bu adam ne iş yapar ki???? Her yerde sadece bağır çağır, kaba bir kişiliği var. Karısı da aynı kendisi gibi... Nagihan'la birbirini tam tamamlıyorlar... Tencere kapak misali...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title