Haber : Sochaux'ya Türkiye'den Talip Var - Haberler

Haberi Paylaş

  Sochaux'ya Türkiye'den Talip Var

  Sochaux'ya Türkiye'den Talip Var

  Fransız ekibinin Çinli başkanı, kulübün satışı konusunda Türkiye'nin yanı sıra birçok ülkeden talipler olduğunu belirtti.

  Fransa Ligue 2'nin orta sıralarında yer alan Sochaux'yu satın almak için Türkiye'den bir yatırımcının devrede olduğu bildirildi.

  Kulübün satışına dair son dönemdeki spekülasyonlara son vermek adına resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, takımın Çinli sahibi Wing Sang Li'nin birçok yatırımcıyla görüşmelerini sürdürdüğü belirtilirken, bunlar arasında ABD, Afrika, İspanya ve Hong Kong'un yanı sıra Türkiye'den de bir ismin olduğu ifade edildi.

  Bu süreçte Li'nin bir iş insanı olarak her türlü görüşmeye açık olduğu duyurulurken, bununla birlikte şimdiye kadar herhangi bir kişi veya şirketle anlaşmaya varılmadığının altı çizildi.

  Sochaux'yu 2015 yılında satın alan Wing Sang Li, geçtiğimiz şubat ayında L'Equipe gazetesine yaptığı açıklamada kulübü yeni bir yatırımcıya devretmeye hazır olduğunu söylemişti.

  EuroSport.com / Spor

  Amerika Birleşik Devletleri Sochaux Türkiye Fransa Spor Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber EuroSport.com tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. EuroSport.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı EuroSport.com kurumudur.
  title