Haberler

Muay Thai Şampiyonlarından Başkan Şirin'e Teşekkür

Spor Haberleri

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Muay Thai’de Turgutlu’nun gururları olan Reyhan Başçı ve Muhammed Gürkan Deniz’i makamında ağırladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Muay Thai'de Turgutlu'nun gururları olan Reyhan Başçı ve Muhammed Gürkan Deniz'i makamında ağırladı.

10-14 Şubat tarihleri arasında Muay Thai 57 kilogram kadınlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Reyhan Başçı ve 18 Mart tarihinde Çanakkale'de düzenlenen şampiyonada 33 kilogram kategorisinde Türkiye 2.'si olan Muhammet Gürkan Deniz, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'i ziyaret etti. Genç sporcular Turgutlu'nun 'bir spor kenti' kimliği kazanması adına gerçekleştirdikleri çalışmalarından ve bugüne kadar kendilerine verdikleri destekten dolayı Başkan Şirin'e teşekkür etti. Başkan Şirin de önümüzdeki süreçte katılacakları müsabakalarda genç sporculara başarılar dileyerek, "Muay Thai son yıllarda ivme kazanan bir spor dalı haline gelirken, bu spora yereldeki gençlerimin de oldukça ilgi göstererek, bu ilgiyi şampiyonluklarıyla taçlandırmalarının her zaman gururunu yaşadık. Genç arkadaşlarımızın bu spor tutkusunu takdirle karşılıyorum. Ne mutlu ki zorlu mücadelelerde önemli başarılar elde ederek, Turgutlumuz'un gururu oluyorlar. Bizler kendilerinin her daim yanında olduk, imkanlarımız dahilinde olmaya da devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı genç kardeşlerime teşekkür ediyor, 02-10 Ağustos'ta Thailand'ta düzenlenecek müsabakada başarılar diliyorum" dedi. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Gürkan Deniz Turgay Şirin Muay Thai Turgutlu Spor Haberler

title