Haberler

Konyaaltı Belediyesi 19 Mayıs'ı Coşkuyla Kutladı

Güncelleme:

Konyaaltı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Gençlerle kutlamalarda buluşan Başkan Semih Esen, 'Gençlere inancımız sonsuz. İkinci turda tüm gençleri sandığa bekliyoruz' dedi.

Konyaaltı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Gençlerle kutlamalarda buluşan Başkan Semih Esen, "Gençlere inancımız sonsuz. İkinci turda tüm gençleri sandığa bekliyoruz" dedi.

Konyaaltı Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Belediye Hizmet Binası önünde DJ performansı ile başlayan etkinlikler, gün boyunca 14 farklı gösterileriyle devam etti.

Çocukların da unutulmadığı kutlamalarda, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen de yer aldı. Alanda gençler ve çocuklarla buluşan Esen, gösterileri de izledi.

Gençlerle alanda oturan Başkan Esen, şunları söyledi:

"Genç Mustafa Kemal bundan 104 yıl önce bir ideal, bir ülkü uğruna Samsun'a ayak bastı. Samsun'dan arkadaşlarıyla beraber kurtuluş mücadelesini başlattı. Koydukları hedefe ulaştılar. Bize de çok güzel bir hedef koydular. Biz hala o hedefin peşindeyiz. Çağdaş Türkiye, sürekli ilerleyen Türkiye, muhasır medeniyet seviyesi gibi hiçbir zaman 'Tamam bitti' demeyeceğimiz, sürekli peşinden koşacağımız bir idealle hedefe ulaşmak için çabalıyoruz. Bayramlarla bu motivasyonumuzu artırıyoruz. Gençlik bayramıyla da gençlerimiz ve bizler bu ideale olan bağlılığımızı tekrar pekiştiriyoruz. Gençlere inancımız sonsuz. Gençler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'ndan 9 gün sonra bu ideal uğruna neler yapabileceklerini, birleşirlerse ne kadar güzel sonuç ortaya çıkarabileceklerini gösterecekler. İkinci turda tüm gençleri sandığa bekliyoruz."

Belediye önündeki kutlamaların ardından Başkan Esen, Bebek Parkı'nda çocukların 19 Mayıs Coşkusu'na ortak oldu.

Kaynak: ANKA / Spor

Konyaaltı Belediyesi Semih Esen Konyaaltı Gençlik Spor Spor Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title