Haberler

İstanbul Valisi Gül: 52 bini yabancı olmak üzere yaklaşık 70 bin seyircimiz gelecek

Güncelleme:

İstanbul Valisi Davut Gül, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Atatürk Olimpiyat Stadyumunda incelemelerde bulundu. Vali Gül, organizasyonda yaklaşık 15 bin polisin görevlendirildiği belirterek, 52 bini yabancı olmak üzere yaklaşık 70 bin seyircimiz gelecek. Her maçta olduğu gibi bu maçta da biletsiz hiç kimse alınmayacak. Dışarıda buna yönelik tedbirler yapılmış. Taksilerin gideceği güzergahlar belirlenmiş. Bütün hazırlıklarımız tamam dedi.

SPOR İstanbul Valisi Gül 52 bini yabancı olmak üzere yaklaşık 70 bin seyircimiz gelecek

Mikail BIYIKLI-Serkan KÖYMENİSTANBUL,(DHA)- İstanbul Valisi Davut Gül, yarın oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Atatürk Olimpiyat Stadyumunda incelemelerde bulundu. Vali Gül, organizasyonda yaklaşık 15 bin polisin görevlendirildiği belirterek, Her şey kusursuz. Eksiksiz hazırlıklar yapılmış. 52 bini yabancı olmak üzere yaklaşık 70 bin seyircimiz gelecek. Her maçta olduğu gibi bu maçta da biletsiz hiç kimse alınmayacak. Dışarıda buna yönelik tedbirler yapılmış. Taksilerin gideceği güzergahlar belirlenmiş. Bunu hem taksiciler, hem ilgili odalar, hem de gelen seyirciler biliyorlar. Bütün hazırlıklarımız tamam dedi. İstanbul Valisi Davut Gül yarın Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda İngiliz ekibi Manchester City ile İtalyan takımı İnter'in karşı karşıya geleceği maç öncesinde incelemelerde bulundu. Vali Gül'e İstanbul İl Emniyet Müdür Zafer Şahin'de eşlik etti. Seyirciler için hazırlanan bölümleri inceleyen Gül, görevlilerden bilgiler aldı. Gül, incelemesinin ardından basın açıklaması yaptı. 52 BİNİ YABANCI OLMAK ÜZERE YAKLAŞIK 70 BİN SEYİRCİMİZ GELECEK

İstanbul Valisi Davut Gül, Yaklaşık 3-4 aylık bir hazırlık var. Yarın da inşallah maçı hep birlikte izleyeceğiz. Hazırlıkları yerinde incelemeye geldik. Güvenlik başta olmak üzere, trafik ve benzeri bütün hazırlıklar tamam. 15 bine yakın emniyet görevlimiz tedbirlerini aldı. Trafikle ilgili bazı yollar, trafiğe kapanacak. Özellikle vatandaşlarımızdan ilan edilen yollara çıkmamalarını istirham ediyoruz. Kalacak otellerden tutun da inilecek havaalanına kadar bütün güzergahlar milim milim hesaplandı. İçeride yine ağız tadıyla maç izlenebilecek. İstanbul'umuzun marka değerini daha üst seviyeye çıkarabilecek tedbirlerimiz de alındı. Bu anlamda çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. İstanbul dünyanın göz bebeği. Bu tür organizasyonlara bundan sonra da daha çok ev sahipliği yapacak. Hem ülkemiz açısından, hem şehrimiz açısından, önemli bir tanıtım imkanı. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Mesai arkadaşlarımıza, görev alan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Kusursuz bir organizasyon yapmışlar, hazırlamışlar. Biz de son hazırlıkları yerinde görmüş olduk. Her şey kusursuz. Eksiksiz hazırlıklar yapılmış. 52 bini yabancı olmak üzere yaklaşık 70 bin seyircimiz gelecek. Her maçta olduğu gibi bu maçta da biletsiz hiç kimse alınmayacak. Dışarıda buna yönelik tedbirler yapılmış. Taksilerin gideceği güzergahlar belirlenmiş. Bunu hem taksiciler, hem ilgili odalar, hem de gelen seyirciler biliyorlar. Bütün hazırlıklarımız tamam bekleyeceğiz dedi. (DHA)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor

UEFA Şampiyonlar Ligi Davut Gül İstanbul Spor Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonun mayıs ayından sonra hızlı bir düşüşe geçmesini bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonun mayıs ayından sonra hızlı bir düşüşe geçmesini bekliyoruz

Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda dikkat çeken detay: Atamalar akademi eğitim başarı puanı ile yapılacak

Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda dikkat çeken detay: Atamalar akademi eğitim başarı puanı ile yapılacak

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Fahiş fiyatlar tepki çekmişti! Elazığ'da deprem köy konutları için yapılan iki ihale iptal edildi

Bakmadan Geçme

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title