Haberler

Ayrılığa dair en bomba itiraf Shakira'dan: Pique'nin ihanetini babam yoğun bakımdayken öğrendim

Güncelleme:

Ünlü şarkıcı Shakira, eski futbolcu Pique ile ihanet nedeniyle ayrılmasının ardından bir demeç daha verdi. Shakira yaptığı açıklamada, "Babamın yoğun bakımda olduğu sırada ihanete uğradığımı basından öğrendim." dedi.

Shakira ile Pique'nin ayrılığı gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Son olarak Shakira yaptığı açıklamayla, ihanete uğradığını babasının yoğun bakımda olduğu süreçte öğrendiğini ifade etti.

"HAYATTA EN ÇOK SEVDİĞİM İNSAN BENİ TERK EDİYORDU"

Shakira ihanet ve ayrılık sürecine ilişkin yaptığı açıklamada, "Evim dağılıyordu. Babamın yoğun bakımda olduğu sırada ihanete uğradığımı basından öğreniyordum. Babam, ayrılığımın ardından benimle ilgili büyük üzüntü yaşadığım için beni teselli etmek için Barcelona'ya geldi. Hayatta en çok sevdiğim insan, babam, en çok ihtiyacım olduğu anda beni terk ediyordu. Onunla konuşamıyor, en çok ihtiyaç duyduğum tavsiyeler için en iyi arkadaşıma gidemiyordum." dedi.

"KENDİ BAŞIMA İYİ OLACAĞIMI HİSSEDİYORUM"

Shakira daha önce yaptığı açıklamada ayrılığın hayata bakış açısını değiştirdiğini belirterek, "Bir şekilde, bunu başka bir perspektiften öğrenmeyi başardım ve kendi başıma iyi olacağımı hissediyorum. Bir kadının hayatta karşılaştığı zorluklarla yüzleşmesi gerektiğinde daha güçlü çıkması gerektiğine inanıyorum. Daha güçlü çıkmak, zayıflıklarınızı tanımayı ve kırılganlığınızı kabul etmeyi öğrenmek demektir." ifadelerini kullanmıştı.

Ayrılığa dair en bomba itiraf Shakira'dan: Pique'nin ihanetini babam yoğun bakımdayken öğrendim

Ayrılığa dair en bomba itiraf Shakira'dan: Pique'nin ihanetini babam yoğun bakımdayken öğrendim

Kaynak: Haberler.com / Spor

Shakira Spor Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title