Haberler

Öfkeli Fenerbahçe taraftarı uyumuyor! Yumurta ve soğanlarla saldırdılar

Spor Haberleri

Şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran ve derbide 3-0 kaybeden Fenerbahçe'de taraftarlar çılgına döndü. Sarı-Lacivertli taraftarlar Kadıköy'deki stadı ve Samandıra tesisini ablukaya aldı. Ali Koç'un istifasını isteyen taraftarlar, tesislere yumurta ve soğan fırlattı.

Galatasaray - Fenerbahçe maçının ardından Samandıra'daki Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nin girişinde toplanan taraftarlar, 'Yönetim istifa' sloganları atarken, tesisten çıkanlara yumurta ve soğan attı.

Samandıra'da bulunan Can Bartu Tesisleri'nde toplanan bir grup taraftar, Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray'a 3-0 yenilen Fenerbahçeli futbolculara ve yönetime tepki gösterdi. 'Yönetim İstifa', 'Yalan yalan, dolan dolan, 6 sene oldu istifa', 'Söylesene başkan ne oldu sözlerin, koskoca Feneri ne hale getirdin' şeklinde sloganlar atan taraftarlar, tesislerden çıkan araçlara yumurta ve soğan attı. Daha sonra ise polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı tesisin etrafından taraftarlar uzaklaştırıldı.

Fenerbahçe taraftarı uyumuyor! Yumurta ve soğanlarla saldırdılar

Kadıköy ve Samandıra'da toplanan Fenerbahçeli taraftarlar, eski başkan Aziz Yıldırım lehine de slogan attı. Taraftarlar, Aziz Yıldırım'ı yeniden göreve davet etti.

Fenerbahçe taraftarı uyumuyor! Yumurta ve soğanlarla saldırdılar

Kalabalık bir grupta Kadıköy'de Fenerbahçe Stadı'nın önünde protesto gerçekleştirdi. Polis önlemiyle taraftarlar stat önünden uzaklaştırıldı. Ali Koç aleyhine çok sert tezahüratlar yapıldı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Galatasaray Fenerbahçe Spor Haberler

title