Fatih Terim'in isyanının perde arkası ortaya çıktı: Hoca konuşunca İrfan Can'ın fiyatı arttı - Haberler
Haberi Paylaş

Fatih Terim'in isyanının perde arkası ortaya çıktı: Hoca konuşunca İrfan Can'ın fiyatı arttı

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor'u eleyerek Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finale çıktığı maçın ardından Fatih Terim'in yaptığı açıklamaların perde arkası ortaya çıktı. Tecrübeli gazeteci Levent Tüzemen, Terim'in tepkisinin yönetime olmadığını söylerken yaptığı açıklamalar sonrası İrfan Can Kahveci'nin fiyatının arttığı belirtti.

Sabah Gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'da Fatih Terim'in, "Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray'a sözüm var. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim." sözlerinin arkasında yatanları anlattı.

Fatih Terim'in bu söylemleri yönetimle ilgili değil. Yönetimin bu oyuncularla görüşmesini biliyoruz ama hocanın konuşmasından sonra fiyatlar arttı. Yönetimin de bundan dolayı sıkıntı duyduğu söyleniyor.

İrfan Can Kahveci 7 milyon euroya bitecekken, Fatih Terim'in sözlerinden sonra 13-14 milyon euroya çıkmış. Ultraslan açıklama yaptı, "Başakşehir ile görüşme yapmayın" denildi. Bunun üzerine yürümek lazım.

Bu transferler çok fazla ayyuka çıktı ve Fatih Terim de arkasında durulmadığını düşündü. Fatih Terim'in yeni gelecek yönetimle ilgili de şüpheleri olabilir.

Mayıs ayında daha güçlü yönetim gelecek. Henüz konular ham, dile getirmek yanlış olur. Gündeme gelen isimlerden daha güçlü isimler de olabilir.

Fatih Terim taraftarlara da mesaj verdi. Ultraslan'ın açıklaması kendi açıklaması mı, yönetimin açıklaması mı? Bunu irdelemek lazım. Göksel Gümüşdağ ile ilgili ifadeler vardı. Yönetim "Taraftar istemedi, biz de transfer etmeyeceğiz" diyecektir. Fatih Terim, bunu hissettiği için bu isimleri açıkladı. Bu çok net.

Fatih Terim hiçbir zaman yalnız olmaz. Bunu mecazi olarak söyledi. Kapalı kapılar arkasındaki şeylerin sızdırılmasından rahatsızlık duyuyor. İstenilen oyuncuları kaptırıyorsunuz, bunlar doğru. Fatih Terim gemileri yaktı. Bu ateşi, bu koru elinde tutan yönetim. Bakalım söndürecekler mi, kendi ellerini mi yakacaklar.

Başkan adayları çıkacak. Mustafa Cengiz'in sağlığı el verirse aday olur. Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu kabul etmeyecektir ama o da hazırlanıyor. Galatasaray'ın fabrika ayarlarına dönmesi lazım.

Geçmişten hesap sorulma bir tarafa bırakılmalı ve bir barış sağlanarak güçlü, ekonomik yapısı iyi bir yönetim gelmeli. Böyle bir grup var. Çok ön plana çıkmış insanlar değiller.

Burak Elmas başkan adayı ve Fatih Terim ile çalışacağını söyledi. Metin Öztürk ve Ali Fatinoğlu da aday. çok daha değişik isimler var. herkesi bir çatı altında toplayabilecek bir, iki isim var.

Galatasaray'da sorun kapalı kapılar ardından çözülmeli. Fatih Terim yönetimle ilgili dışarıdan yazı yazdırmıyor ama istese yazdırır. Yönetim, ağzından çıkanlara dikkat etmeli. Bazı şeyler yazılıyor. Fatih Terim 'Bu isimleri istiyoruz, arkadan iş çevirmiyoruz' dedi. 'Elimizden oyuncu kaçırdık, şimdi kaçırmayın' dedi. Bu kadar açık.

Galatasaray, Emre Akbaba'yı neden 4 milyon euroya aldı? Araya girip fiyat yükselttiler. Fatih Terim diyor ki 'Siz de oyunu kuralına göre oynayın.' Mesela Beşiktaş, Mario Mandzukic ile ilgilenirken, biri teklif yapsa, döner ve dinler. Fatih Terim de bunu söylüyor, 'Hep biz mi oyunu kuralına göre oynayacağız' diyor.

Haberler.com - Spor

İrfan Can Kahveci Levent Tüzemen Galatasaray Fatih Terim Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

ua 34:

ULTRASLAN :SAYIN FATİH TERİMDEN YANA TARAFTIR !

zafer:

Ben bir GSli olarak yeter Fatih terim emekli ol ki gencleselim ve yaptirdigin transferlere bir bak yeter EMEKLI OL

BURAK ERG:

BJK Mandzukicle görüşüyor biri araya girse fiyat yükselir bunu yapalım demek ne kadar ahlaksızca ne kadar bencilce ne kadar menfaatperest bir hareket . Bu gibi adamları yazar diye gösteriyorlar.

Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title