Hasreti sona erdirecek! Dursun Özbek'ten seçimi kazandıracak Fatih Terim hamlesi - Haberler
Haberi Paylaş

Hasreti sona erdirecek! Dursun Özbek'ten seçimi kazandıracak Fatih Terim hamlesi

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek, Fatih Terim ile görüşme kararı aldı. Bir diğer başkan adayı Metin Öztürk'ü listesine alarak herkesi şaşırtan Özbek, tüm stratejisini Fatih Terim'i takımın başına getirmek üzerine kurdu. Deneyimli teknik direktör bu teklifi kabul etmezse, Sportif A.Ş'de görev alması için ikna edilmeye çalışılacak.

11 Haziran'da yapılacak başkanlık seçiminde adaylığını açıklayan Dursun Özbek, Fatih Terim'i takımın başına tekrar getirmek için çalışmalara başladı.

Sporx'te yer alan habere göre, Listesinde ikinci başkan olarak Erden Timur'u da görevlendirecek olan Dursun Özbek, bir büyük sürpriz daha yaparak Fatih Terim ile görüşme kararı aldı.

Hasreti sona erdirecek! Dursun Özbek'ten seçimi kazandıracak Fatih Terim hamlesi

20 Mayıs Cuma günü listesini, Galatasaray Divan Kurulu'na teslim edecek olan Özbek, liste çalışmalarına son sürat devam ederken camianın önde gelen isimlerinden Ali Dürüst'ü de ikna etmek için görüşmelere başladı. Yönetimde görev almak istemeyen Ali Dürüst'ü ikna turlarının ardından Fatih Terim ile önümüzdeki hafta içerisinde bir görüşme yapacak olan Dursun Özbek, deneyimli teknik adam ile fikir alışverişinde bulunacak.

Hasreti sona erdirecek! Dursun Özbek'ten seçimi kazandıracak Fatih Terim hamlesi

Fatih Terim'i teknik direktör olarak takımın başına getirmek için "A Planı" belirleyen Özbek, "B Planını" ise Terim'i Sportif A.Ş'de görevlendirmek üzerine kurdu.

Haberler.com - Spor

Dursun Özbek Fatih Terim Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

mahmut kemal :

Terim'i gönderelim bir yabancı getirelim on milyon dolarları avucuna sayalım 1-2 ay sonra yabancıyı gönderelim Terim'i tekrar getirelim giden yabancı hocaya maaşına ek olarak milyonlarca dolar ek tazminat da ödeyelim Einstein 2 şey sonsuzdur teorisi.

Mehmet Sewer:

Bi kurtulamadık şu fatih Terimden sanki teknik direktör kıtlığı var

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title