Haberi Paylaş

Dursun Özbek kürsünden "Çok doluyum" diyerek Fenerbahçe ve PFDK'yi hedef aldı

Spor Haberleri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün mali genel kurulunda açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ve PFDK'ye göndermede bulunan Özbek, "Bu akşam bir milli maç oynayacağız. Söyleyecek çok şey var. Çok doluyum, çok şey söylemek istiyorum ama akşam bir maç oynayacağız. Önemli bir rakiple oynayacağız. Dolayısıyla şu an için sessiz kalacağım ama PFDK'nin verdiği veya veremediği cezalarla ilgili kısa zamanda konuşacağım" dedi.

Galatasaray'da mali genel kurulda konuşan başkan Dursun Özbek, Fenerbahçe ve PFDK'ye göndermelerde bulundu.

Dursun Özbek yaptığı açıklamada, "Bu akşam bir milli maç oynayacağız. Söyleyecek çok şey var. Çok doluyum, çok şey söylemek istiyorum ama akşam bir maç oynayacağız. Önemli bir rakiple oynayacağız. Dolayısıyla şu an için sessiz kalacağım ama PFDK'nin verdiği veya veremediği cezalarla ilgili kısa zamanda konuşacağım." ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek'in açıklamaları şöyle:

"Biz haziran 2022 transfer döneminde 43 milyon euro bonservis bedeli harcayarak bir takım kurduk. Bu 43 milyon euro'nun ödemesi 4-5 yıl sürelere yayılmış olarak ödenmek üzere kuruldu. Yaklaşık 15 milyon euro'luk da stoğumuzdan oyuncu sattık. Yepyeni bir takım kurduk. Kurduğumuz takım Avrupa'da mücadele etmek üzere seçilmiş çok önemli bir takım. Bunu da zaten ortaya konan performansla izliyoruz. Maaş bütçemiz yaklaşık 32 milyon euro. Aynı geçmişte olduğu gibi. Amacımız elimizdeki imkanlarla futbol takımımızın kadro kalitesini arttırmaktı. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Okan hocamıza, ekibine ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Galatasaray'ı tanıyan herkes çok iyi bilir, mayıs ayları bizimdir. Bir an bile konsantrasyonumuzu kaybetmeden tüm taraftarımızla birlikte şampiyonluğa yürüyeceğiz.

Çok dikkatli olmamız gereken konular var. Kulübümüz ve futbol takımının başarılı gidişatı bazılarının tadını kaçırmış durumda. Görüyoruz ki, her şeyi planlamışlar. Ama geçen sene ligi 13. sırada bitiren takımın bu sene bu başarıyı elde edebileceğini hesaplamamışlar. Galatasaray'ın gücünü hafife aldıkları için şimdi bizi saha dışına çekmeye, rekabeti aşağıya indirmeye çalışıyorlar. Küçük ayak oyunlarına, içinde kabadayılık geçen numaralara da gelmem!"

Haberler.com - Spor

Dursun Özbek Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

istanbul Arıcıoğlu:

Ali Koç 3 defa çağırdı konuşalım. Canlı yayında dedi. Bir kerede ben söyleyeyim belki okursunuz. Ali Koç canlı yayına çağırıyor. Kimi alırsan yanına desteğe gel diyor. Başkan bilgin olsun. İçinizde tutmayın mazallah

Cevap Yaz123Yayından Kaldır
Ömer AKKAYA :

Konuşacak olan kişi her zaman konuşur.

Cevap Yaz310Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title