Demir yumruk Eto'o! İşe geç kalanlar için verdiği karar ülkede infial yarattı - Haberler
Haberi Paylaş

Demir yumruk Eto'o! İşe geç kalanlar için verdiği karar ülkede infial yarattı

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Kamerun Futbol Federasyonu başkanı seçilen Samuel Eto'o, ilk iş gününde mesai saatinden sonra işe gelen çalışanların görevlerine son verdi. Eto'o'nun başkan olur olmaz geç kalınmaması yönünde uyarı yaptığı öğrenilirken, ilk hatada çalışanların işine son vermesi ülkede tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde Kamerun Futbol Federasyonu başkanlığına seçilen efsane futbolcu Samuel Eto'o, ilk iş gününde fırtınalar estirdi.

ÇALIŞANLARI EVLERİNE GÖNDERDİ

Fanatik'in Kamerun'dan CFoot'a dayandırdığı haberde, federasyondaki ilk iş gününde 07.30'da federasyon binasına giden Eto'o, işbaşı saati olan 08.00'den sonra işe gelen çalışanları evlerine geri gönderdi. Eto'o'nun işe geç gelen çalışanların işlerine son verdiği belirtildi.

GEÇ GELİNMEMESİ YÖNÜNDE TALİMAT VERDİ

Başkan seçildikten sonra çalışanlara mesai başlangıcıyla ilgili bilgilendirme yapıldığı ve geç gelinmemesi yönünde talimatı verildiği ancak buna rağmen işe geç gelen çalışanlar olunca Eto'o'nun bu çalışanları işten çıkardığı ifade edildi. Efsane futbolcunun aldığı karar ülkede tepki çekerken konuyla ilgili Kamerun Futbol Federasyonu'ndan resmi bir açıklama yapılmadı.

Haberler.com - Spor

Samuel Eto'o, Kamerun, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Eğrioturdoğrukonuş:

Bravo ETO

ONUR AÇIL:

Bunlara bitiyorum. Sanki kendi hiç antremana geç kalmamış hiç maç öncesi alem yapmamış. Ulan herkesin gücü garibana yetiyor. İşe geç kalanları uyarirsin bir daha olmamasını istersin ama devam ederse veya çalışmalarını beğenmezsen iş akdini sonlandırirsin. Bunu anlarım ama sırf şov olsun birilerinin gözü korksun ve sonrasında da muhtemelen kendi yakinindakileri o işlere yerleştirmek için insanları işten atmak insanlık değildir

alperenlive:

Adam avrupa'da gördüğü iş ahlakını, disiplini uygulatıyor ülkesinde, Bravo Etoo'ya.. Bizimkilerde Türkiye'ye döner dönmez soluğu istabul gecelerinde, mankenlerin koynunda alıyorlar.. Ondan sonra Türk futbolu neden böyle? Böyle olur tabi, Etoo'dan ders alın bizim futbolcular, bizim TFF..

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title