Haberler

Basketbolda Türkiye-Gürcistan milli maçının ardından - Hakan Demir

Abone Ol

A Milli Basketbol Takımı Antrenörü Hakan Demir, 2022 Avrupa Şampiyonası'nda Gürcistan ile oynadıkları maçta yaşananlardan dolayı son derece rahatsız olduklarını söyledi.

A Milli Basketbol Takımı Antrenörü Hakan Demir, 2022 Avrupa Şampiyonası'nda Gürcistan ile oynadıkları maçta yaşananlardan dolayı son derece rahatsız olduklarını söyledi.

Başantrenör Ergin Ataman'ın diskalifiye edilmesi nedeniyle maç sonundaki basın toplantısına katılan Hakan Demir, milli oyuncu Furkan Korkmaz'a soyunma odası koridorlarında saldırıda bulunulduğunu dile getirerek, "Oyuncumuz Furkan Korkmaz diskalifiye edildikten sonra çoğunluk bir grubun oyuncumuza ve kondisyonerimize saldırması olacak şey değil. Bizim açımızdan kabullenecek şey değil. Biz buraya basketbol oynamaya geldik ama maalesef bir boks maçına dönüştü. Soyunma odası civarında hiçbir güvenlik önleminin olmamasından son derece rahatsızız. Bu konunun takipçisi olacağız." diye konuştu.

Karşılaşmada kural hatası yapıldığını anlatan Hakan Demir, "Maç 22 saniye eksik oynandı. Bunun da takipçisi olacağız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Spor

Hakan Demir basketbol Gürcistan Spor Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Romantik Komedi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title