Ahmet Çakar açtı ağzını yumdu gözünü: Genç irisi, tombik bir oğlan - Haberler
Haberi Paylaş

Ahmet Çakar açtı ağzını yumdu gözünü: Genç irisi, tombik bir oğlan

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, uzun bir aranın ardından çıktığı Giresunspor maçında kilolu haliyle dikkat çeken Arda Turan'a sert eleştirilerde bulundu. Çakar, "77. dakikada genç irisi, tombik bir oğlan gördüm. İnsan bu halde sahaya çıkmaya utanır" ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar, Giresunspor maçındaki kilolu hali çok tartışılan Arda Turan'ı yerden yere vurdu. Beyaz Futbol'da konuşan Çakar, "Başta Burak Elmas ve Fatih Terim'i gençleştirme hamlesinden dolayı tebrik ederim. Tombik tombik çocukları akademiye alıyorlar. Yetenekli ve tombik tombik gençlerin fiziklerini fit hale getirmek için uğraşıyorlar" dedi.

Ahmet Çakar açtı ağzını yumdu gözünü: Genç irisi, tombik bir oğlan...Görüntü: Beyaz TV

"ZENGİN AİLE ÇOCUĞU SANDIM"

Arda'ya eleştirinin dozunu artıran Çakar" 77. dakikada genç irisi, tombik bir oğlan gördüm. Herhalde zengin aile çocuğu dedim. Fazla yemek yediğinden ve kendine bakmadığından dolayı bu haldeler. İnsan utanır bu halde sahaya çıkmaya" ifadelerini kullandı.

SİNAN ENGİN SAHİP ÇIKTI

Beyaz Futbol'un diğer yorumcusu Sinan Engin ise Arda Turan'ı savundu. Engin, "Bu adam 6 aydır sakat. Çok bir problem yok, kısa sürede düzelecek" sözlerini sarf etti.

Haberler.com - Spor

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol, Ahmet Çakar, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

RAMAZAN T.:

TOSUN GİBİ OLMUŞ.AKŞAM 10/11 HALISAHA MAÇINA ÇAĞIRILAN ESKİDEN AMATÖRDE OYNAMIŞ TİPLER GİBİ.

Hayri :

Çaptan duşen artisler vardır gundeme gelmek için her turlü rezilliği yapar çakar ın durumu da bu gundemde kalmak için her şeyi yapıyor hayatta kaybecek birşeyi olmayanlardan her şey beklenir

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title