Haber : Acun Ilıcalı'dan Rıdvan Dilmen ve Fırat Aydınus sürprizi! Beraber program yapacakları iddia edildi - Haberler

Haberi Paylaş

Acun Ilıcalı'dan Rıdvan Dilmen ve Fırat Aydınus sürprizi! Beraber program yapacakları iddia edildi

 - Güncelleme:

Hakemlik kariyerini noktalayan Fırat Aydınus'un Acun Ilıcalı ile anlaşmaya vardığı ve TV 8.5 kanalında program yapacağı öne sürüldü. Ünlü televizyoncunun, geçen sezonu TRT'de geçiren Rıdvan Dilmen ve NTV'den Murat Kosava'yı da programın kadrosuna kattığı belirtildi. Geçtiğimiz gün Ilıcalı, Fırat Aydınus ile paylaştığı fotoğrafa, "Fırat Hocam keşke bizim kanalımızda çalışsa" notunu düşmüş ve bu hareketten sonra iddialar güçlenmişti.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8.5 yeni sezona fırtına gibi girmeye hazırlanıyor. Hakemliği bırakan Fırat Aydınus ve ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen ile anlaştığı öne sürülen Ilıcalı'nın ikiliye beraber program yaptıracağı iddia edildi.

Ajansspor'un haberine göre, futbol dünyası ile çok yakın ilişkileri olan bunun yanı sıra futbol sevgisini Championship ekibi Hull City'i alarak üst bir seviyeye taşıyan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde eski hakem Fırat Aydınus ile bir araya geldi. Ilıcalı, sosyal medya hesabından Aydınus ile berebar çekilmiş fotoğrafını paylaşırken, "Fırat Hocam keşke bizim kanalımızda çalışsa" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'nın bu paylaşımının ardından ise bomba bir iddia geldi. Özellikle sosyal medyada yer alan haberlere göre, Fırat Aydınus, Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8.5' kanalında program yapacak.

Rıdvan Dilmen, geride kalan Süper Lig sezonunu TRT Spor'da yayınlanan Yüzde 100 Futbol programında yorumlamıştı. Sezon içinde bazı programlara katılmayan Rıdvan Dilmen'in TRT ile sorun yaşadığı ve programdan ayrılacağı iddia edilmiş ancak Dilmen sezonu TRT'de tamamlamıştı.

Rıdvan Dilmen ile sunucu Murat Kosova arasındaki birliktelik ise eskiye dayanıyor. Dilmen ve Kosova, Yüzde Yüz Futbol programının NTV ekranlarında yayınlanan ilk döneminde birlikte ekrana çıkmışlar ve uzun süre boyunca ikili olarak programa devam etmişlerdi.

Haberler.com - Spor

Fırat Aydınus Rıdvan Dilmen Murat Kosova Acun Ilıcalı TV8.5 Spor Haberler

title