Serdar Ali Çelikler: Arda Turan Transferi, KOSGEB Kredisi Gibi

Habertürk yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinin açıkça devlet desteği olduğunu söyledi. Çelikler “bu transfer adeta "KOSGEB" kredisidir dedi.

20.01.2018 13:10 | Son Güncelleme: 20.01.2018 13:39

Habertürk yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Arda Turan'n Başakşehir'e transferinin açıkca devlet desteği olduğunu ifade etti.

Başakşehir'in Arda Turan transferini "KOSGEB" kredisi olarak değerlendiren Çelikler, " Barcelona'dan, Real Madrid hariç nereye giderseniz gidin düşüştür. Türkiye'den başka hiçbir yerden talep gelmemesi daha da büyük düşüştür. Galatasaray tarafından kucaklanmamak da başka bir düşüştür. Bunları kabul edelim. Bu transfer açıkça Arda Turan'a devlet desteğidir. Adeta "KOSGEB" kredisidir. Ama Başakşehir adına iyi bir transferdir" dedi.

"ARDA TURAN'IN BİRÇOK HATASI VAR"

Arda Turan'ın izlemesi gereken videoyu ifade eden Çelikler, "Arda'nın birçok hatası var ama galiba en kısa yoldan şunu söylemek lazım Barcelona'da Bayrampaşa'yı yaşamaya çalışması en büyük hatasıydı. Bir de kendisi hakkında yapılmış bir video var "2 dakikada Arda Turan, futbol hariç her şey" başlığı ile... Orada aslında şahane bir Arda Turan portresi çizilmiş. Arda'ya onu izlemesini tavsiye ederim" şeklinde konuştu.

Serdar Ali Çelikler: Arda Turan Transferi, KOSGEB Kredisi Gibi
Haber Yorumları (5)
TOSUN: ne olmuş yani ne var bunda. . . en azından gidip görmüş. . sen ne yaptın oturduğun yerden?! dedikodudan başka ?!
NURİ ALÇO: ben bu çocuğu bi yerden hatırlıyorum Bayrampaşa ha gazozlu bir gece ulan arda hade başakşehire ordanda bayrampaşayaa. . . inşalllahh. .
GERÇEKLER: çok doğru demiş devlet desteğiyle geldi tabii bu habere eksi atanlar neye eksi veriyor anlamak güç haber doğru herkesin alkışlaması gerek adamı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title