Şehrin En Doğal Festivali Sona Erdi

Şehrin En Doğal Festivali Sona Erdi

Yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinliğe özellikle çocuklu aileler ve doğal yaşama gönül verenler büyük ilgi gösterdi.

Şehrin En Doğal Festivali Sona Erdi
16.05.2018 11:01 | Son Güncelleme: 16.05.2018 11:01

Şehrin En Doğal Festivaline Yoğun İlgi

Happy Nest tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin dört bir yanından büyük küçük üretici firmaları bir araya getiren Doğal Yaşam Festivali İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü'nde gerçekleşti. Organik üreticiler bir araya geldi

Çocuklar ve ebeveynleri için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen ve yıllar içerisinde en gözde mekanlardan biri haline gelen Happy Nest, bu yıl ikinci kez düzenlediği Doğal Yaşam Festivali ile organik üretim yapan firmaları tek bir çatı altında birleştirdi. Doğal ürünlerin yanı sıra seminer, atölye, etkinlik, aktivite ve özel performanslarla renklenen festival, 2 gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

Doç. Dr. Yavuz Dizdar, Ali Koç, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Erkan Şamcı, Dr. Asuman Kaplan Algın ve daha pek çok isim konuşmacı olarak yer alarak ziyaretçilerin sorularını yanıtladı.

Doğal yaşam teması etrafında şekillenen festivalde doğal yaşamın vazgeçilmezlerinden nefes terapisi, beden zihin ve ruhsal dengeyi sağlayan yoga ve meditasyon uygulayıcıları ziyaretçilere eğitim vererek ilgililerine konuyla ilgili detayları aktardı.

Suat Suna, Melisa Karakurt, Retrobüs, A Capella Boğaziçi ve Dans Fabrika ise sahne performanslarıyla ziyaretçilere müzik ziyafeti sundu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title