Haberler

İsa Mesih Şahin: İktidar partisine oy verenlerin rahatsızlığını görebiliyoruz

Abone Ol

Saadet Partisi Grup Başkanvekili İsa Mesih Şahin, Osmaniye'de yaptığı açıklamada, iktidar partisine oy verenlerin rahatsız olduğunu belirtti ve Türkiye'nin ekonomik gerçekliği karşısında yaşanan rahatsızlığın daha da derinleşeceğini söyledi.

Saadet Partisi Grup Başkanvekili İsa Mesih Şahin, Osmaniye'de; "Gördüğümüz tablo şu: İktidar partisine oy vermiş önemli bir kitlenin rahatsızlığını görebiliyoruz. Özellikle de Türkiye'nin ekonomik gerçekliği karşısında" açıklamasını yaptı.

Saadet Partisi Grup Başkanvekili, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili İsa Mesih Şahin, Osmaniye'de gazetecilerle bir araya geldi. Şahin, burada şu açıklamaları yaptı:

"Meclis, üç aylık bir tatile çıktı. O konuda da bir eleştirim olmuştu. Meclis'in üç ay tatil yapmasını, kendisine ideal koyan bir milletvekili olarak doğru bulmuyorum. Üç ay tatil, çok uzun bir süre. Meclis kürsüsünden paylaşmıştım. Biz milletvekili olarak Meclis'e tatil yapmaya gitmiyoruz. Evet tatil, herkes için bir ihtiyaç. Ama üç ay olmamalı, makul bir süre olmalı. Bu hassasiyeti, bugün değil beş yıl boyunca da tekrarlayacağım.

10 günlük bir deprem bölgesi ziyaretim olacak. 9 ilde programlar yapacağız. Oluşturacağımız raporu hem kamuoyuyla paylaşacağız hem Meclis Başkanlığı'na hem de ilgili bakanlıklara sunacağız. Bu memleket bizim. Acısını da beraber yaşıyoruz mutluluğunu da beraber yaşıyoruz. Bu bizim için bir sorumluluktur. Deprem bölgesindeki bu çalışmaları siyaset üstü bir sorumluluk olarak görüyorum.

Sonuçta, seçimi kaybeden bir muhalefet var. Gördüğümüz tablo şu: İktidar partisine oy vermiş önemli bir kitlenin rahatsızlığını görebiliyoruz. Özellikle de Türkiye'nin ekonomik gerçekliği karşısında. Bizim bu yaşadığımız ekonomik kriz. Bu kriz daha da derinleşecek. Biz şu anda Türkiye'nin gerçek gündemi ile karşı karşıya kaldık. Böyle bir gerçek gündemle karşılaşan, toplumun önemli bir bölümünde iktidara karşı bir rahatsızlık olduğunu görebiliyoruz. İktidara oy veren seçmen de rahatsız. Muhalefete oy veren seçmen de muhalefetten, bu dağınık tabloyu toplamasını bekliyor. Biz bu mesajları alıyoruz. Doğru okumamız gerekiyor. Bu bizim üzerimizde bir yükümlülük. Biz Gelecek Partisi olarak bu mesajları doğru okuyarak kendimize bir yol çizmeye çalışıyoruz. Muhasebeyi doğru yapmamız lazım. Muhalefetin, üzerindeki ölü toprağını hızlı bir şekilde atarak, enerjisini kavgalarla tüketmeyerek yoluna bakması gerekiyor."

Kaynak: ANKA / Politika

Osmaniye Türkiye Sp Toplum Politika Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 11-12 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Kopenhag Teknik Direktörü kim? Jacop Neestrup kimdir? Midye helal mi haram mı? Midye caiz mi? Kaptanlık oyununu kim kazandı?11 Aralık kaptan kim oldu? Mavi takım, Kırmızı takım kaptanı kim oldu? 11 Aralık yeni takımlar ve kadroları! 12 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 12 Aralık Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 11 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 11 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 11 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 11 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 11 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Konya su kesintisi listesi! Yalı Çapkını 50.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Adabımuaşeret dersi nedir? Adabımuaşeret dersi zorunlu mu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title