Haberler

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Karabağlar'da Halkla Buluştu

Güncelleme:

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Karabağlar ilçesinde halkla bir araya geldi. Kasapoğlu, Türkiye'nin yeni dönemine girildiğini ve milletle birlikte yeni bir destan yazacaklarını söyledi.

'14 MAYIS'TA YENİ BİR DESTANI BİRLİKTE YAZACAĞIZ'

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Karabağlar ilçesinde halkla bir araya geldi. Kasapoğlu'na; AK Parti İzmir Milletvekili ve milletvekili adayı Mahmut Atilla Kaya, AK Parti İzmir milletvekili adayları Nisa Alptekin ve Sadık Tunç eşlik etti. Cumhuriyetin 100'üncü yılında yeni bir döneme girildiğine dikkati çeken Kasapoğlu, "Ülkeyi, milleti, İzmir'i, Karabağlar'ı birlikte şaha kaldıracağız. Milletimize hizmet etmeyi bir onur bildik. O heyecanla, inançla Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde bu ülkeyi enerji, sanayi, altyapı, sağlık tesisleri, eğitim tesisleri, okullarla, üniversitelerle spor tesisleriyle yurtlarıyla donattık. Cumhuriyetin 100'üncü yılında yeni bir döneme giriyoruz. 'Türkiye Yüzyılı'nda, 14 Mayıs'ta sizlerden aldığımız destekle yeni bir destanı, yeni bir başlangıcı birlikte yazacağız. Togg'u gördünüz. 'Yapamazsınız' dediler, 'İnanmayız' dediler, 'Maket getirtiyorsunuz' dediler. Bu kadar basit düşündüler, ucuz düşündüler. Oysaki, o aracı bu milletin evlatları yaptı. Sizin çocuklarınız, mühendisleriniz yaptı. Onların buna inanacakları kadar yürekleri yok. Sizlerden aldığımız güç ile Togg'umuzla buradayız. Geldiğimiz günden bu yana Togg ile İzmir sokaklarındayız. Hepimiz için büyük bir gurur" dedi.

'TCG ANADOLU DÜŞMANA KORKU, DOSTA GÜVEN VEREN BİR ESER' ;

TCG Anadolu gemisinin 'Düşmana korku, dosta güven veren' bir eser olduğunu vurgulayan Kasapoğlu, "Geçtiğimiz günlerde Alsancak Limanı'na milli gemimiz TCG Anadolu geldi. O da bu ülkenin evlatlarına güven bir eserdir. Bu şehir, 9 Eylül'de düşmana karşı ateşi sıkan şehir. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bağımsızlık mücadelesinin önder şehridir. Bu şehre, TCG Anadolu ne güzel yakışıyor. Bu şehre, bu şehrin insanına bu gururu yaşatmak, hissettirmek; nasip meselesi. Cumhurbaşkanı'mıza nasip oldu. 14 Mayıs'ta İzmir'in her sandığında 'Erdoğan' diyeceksiniz" diye konuştu.

'EMANETİ EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE SAHİP ÇIKACAKSINIZ'

Kasapoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizler sizlerin hizmetkarıyız. Önümüze engel çıkardılar, yine çıkaracaklar. Bu memleket, bu millet için engel tanımadık. Bundan sonra da engel tanımayacağız. Burası eski İzmir, Karabağlar'ın halini görüyorsunuz. Buraları sizden aldığımız güçle yeniden imar edeceğiz, inşa edeceğiz. Sizleri, size yakışır bir şekilde medeniyetle buluşturacağız. Sizlerin bir kardeşi, Ege'nin bir evladı, gençlerin bakanı olarak buradayım. Sizi ciddiye almayıp, 'İzmir'den kimi koysak seçtiririz, isimleri önemli değil' diye liste hazırlayanlara; İzmir, 14 Mayıs'ta 'yeter artık, söz milletin' diyecek.

Kenan YEŞİL/İZMİR,


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Politika

Gençlik ve Spor Bakanı Karabağlar Türkiye Gençlik Destan Spor Politika Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title