Kartal'da Kafede Gerçekleşen Silahlı Çatışma Saniye Saniye Kamerada

Kartal'da Kafede Gerçekleşen Silahlı Çatışma Saniye Saniye Kamerada

Kartal'da kafede oturan müşterilerin üzerine ateş açan saldırganlara kafede oturanlar da karşılık verince çatışma çıktı. Çıkan çatışmada bir kişi yaralanırken olay anı kameraya yansıdı.

Kartal'da kimliği belirlenemeyen saldırganlar bir kafede oturan müşterilerin üzerine ateş açtı. Kafedekilerin de saldırganlara silahla ateş açarak karşılık verdiği olayda bir kişi yaralanırken, çatışma anları kameralara saniye saniye yansıdı.

SİLAHLI SALDIRGANLAR MÜŞTERİLERİN ÜZERİNE ATEŞ AÇTI

Olay Kartal Soğanlık Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde meydana geldi. Kafede bir masada oturan dört kişi sohbet ettikleri sırada dışarıdan kimliği belirsiz kişi ya da kişiler müşterilerin üzerine silahla ateş açtı.

KAFEDEKİLER DE SİLAHLARINI ÇIKARIP KARŞILIK VERDİ

Ne olduğunu anlamayan şahıslar ilk önce kendini yere atarken, bu sırada bir kişi yaralandı. Ardından kafede oturan şahıslar bellerinden silahları çıkararak, ateş açılan yöne doğru silahla karşılık verdi.

BİR KİŞİ YARALANIRKEN OLAY ANI KAMERALARA YANSIDI

Kafenin camları da bu sırada kırılırken, saldırgan ya da saldırganlar kayıplara karıştı.Olayda yaralanan bir kişi sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülürken, film sahnesini aratmayan olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Görüntülerde şahıslar bir masada oturuyor. Sohbet ettikleri sırada dışarıdan ateş açılıyor. Şahıslar kendilerini yere atarken, bir kişi acı içinde yerde kıvranmaya başlıyor. Bu sırada kafenin camları kırılıyor.Ardından şahıslar bellerindeki silahları çıkarıp ateş açılan yere doğru silahla karşılık veriyor.

Kaynak: İHA