Haberler » Spor » Oyuncu Amine Gülşe, eşi Mesut Özil'e güzel yemek yapabilmek için ders almaya başladı - Spor

Oyuncu Amine Gülşe, eşi Mesut Özil'e güzel yemek yapabilmek için ders almaya başladı

5 ay önce futbolcu Mesut Özil ile nikah masasına oturan güzel oyuncu Amine Gülşe, eşinin sevdiği Türk yemeklerini yapabilmek için özel ders almaya başladı.

Oyuncu Amine Gülşe, eşi Mesut Özil'e güzel yemek yapabilmek için ders almaya başladı

Güzel oyuncu , 7 Haziran'da 'in Türk kökenli yıldızı futbolcu ile evlendi.Hayatlarına yurt dışında devam eden ikiliden Amine Gülşe, eşinin sevdiği Türk yemeklerini daha güzel yapabilmek için özel ders almaya başladı.

EŞİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Her fırsatta eşine olan sevgisini dile getiren Amine Gülşe, Özil'in sevdiği Türk yemeklerini en iyi şekilde yapabilmek için mutfağa girdi. Londra'daki Likya Restoran'ın sahibi Yağmur Çiçek'ten ders almaya başlayan Amine, herkesten tam not aldı.

BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Özil, geçtiğimiz aylarda eşi Amine ve takım arkadaşı Kolasinac'la birlikte özel ders almaya başladığı Çiçek'in restoranından çıkarken bıçaklı saldırıya uğramış ve olay sonrası yine restorana sığınmıştı.

AİLE FOTOĞRAFI

Amine Gülşe, önceki gün Instagram hesabından eşi Mesut Özil ve köpekleri ile çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Altına 'Aile sevgisi' yazdı. Gülşe'nin bu fotoğrafı ise takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Kaynak: Diğer

Haber Videosu

: Oyuncu Amine Gülşe, eşi Mesut Özil'e güzel yemek yapabilmek için ders almaya başladı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler