NEVŞEHİR VALİLİĞİ HABERLERİ

Nevşehir Valiliği Haberleri

Nevşehir Valiliği haber, Nevşehir Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nevşehir Valiliği - 6.2.2019
Vali Aktaş Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Nevşehir Valiliğinde 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde basın mensuplarını bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Nevşehir Valiliği - 23.1.2019
Göbeklitepe Madrid'deki Turizm Fuarında Tanıtıldı
İzmir Ticaret Odası, TÜRSAB, Nevşehir Valiliği ve Türk Konseyi'nin yanı sıra Türki Hava Yolları, 28 seyahat acentesi ve otel ile Fitur'a katılan Türkiye, 2019 yılının Göbeklitepe yılı ilan edilmesinden dolayı Göbeklitepe'yi öne çıkaran tanıtımlar yaptı.
Nevşehir Valiliği - 16.1.2019
Nevşehir'de Okullar Tatil Edildi
Nevşehir Valiliği tarafından il genelinde yağan yoğun kar yağışı ve yollardaki buzlanma nedeniyle okullar 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi.
Nevşehir Valiliği - 15.1.2019
Nevşehir'de Okullar Tatil Edildi
Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "16 Ocak Çarşamba günü yoğun kar yağışı ve fırtına beklentisi nedeniyle il genelinde okullar bir gün süreyle tatil edilmiştir" denildi.
Nevşehir Valiliği - 9.1.2019
Nevşehir Merkeze Bağlı Belde ve Köy Okulları Tatil Edildi
Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Yoğun yağan karın oluşturduğu olumsuz koşullar ve olası buzlanma tehlikesi nedeniyle Nevşehir merkeze bağlı beldeler ve köy okullarındaki eğitim ve öğretim ile taşımalı eğitime 10/01/2019 tarihinde geçerli olmak üzere 1 gün süre ile ara verme kararı alınmıştır.
Nevşehir Valiliği - 8.1.2019
Dha Yurt Bülteni -20
NEVŞEHİR'DE DE TATİL Nevşehir Valiliği de yarın kar nedeniyle eğitime ara verildiğini duyurdu.
Nevşehir Valiliği - 8.1.2019
Dha Yurt Bülteni -20
NEVŞEHİR'DE DE TATİL Nevşehir Valiliği de yarın kar nedeniyle eğitime ara verildiğini duyurdu.
Nevşehir Valiliği - 8.1.2019
Nevşehir'de Yarın Okullar Tatil Edildi
Nevşehir Valiliği tarafından 9 Ocak Çarşamba günü il genelinde okullar tatil edildi.
Nevşehir Valiliği - 28.12.2018
Nevşehir'de 445 Öğrenciye 23 Bin 212 Liralık Kırtasiye Yardımı Yapıldı
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, "Nevşehir Valiliği, Sosyal Devlet olma yolunda faaliyetlerine devam ediyor.
Nevşehir Valiliği - 28.12.2018
Nevşehir'de 445 Öğrenciye Kırtasiye Yardımı
Aktaş, "Nevşehir Valiliği, Sosyal Devlet olma yolunda faaliyetlerine devam ediyor.
Nevşehir Valiliği - 26.12.2018
Nevşehir'de Okullar Tatil Edildi
Nevşehir'de gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi. Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Nevşehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi.
Nevşehir Valiliği - 3.11.2018
Bakan Ersoy: Peribacalarında Kaçak Yapılara Müsaade Etmeyeceğiz (2)
BAKAN ERSOY, KAPADOKYA'YI GEZDIKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Nevşehir Valiliği, Belediye Başkanlığı ve Ak Parti İl Başkanlığı ziyaretlerinin ardından, Ürgüp'teki Üçgüzeller Peripacaları'nı, Ortahisar beldesini ve kalesini, Uçhisar beldesini, Göreme Açık Hava Müzesi'ni gezdi.
Nevşehir Valiliği - 1.11.2018
AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, Nevşehir'e Geliyor
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş 4 Kasım Pazar günü Nevşehir'e geliyor. Kurtulmuş'un 4 Kasım Pazar günü herhangi bir programı bulunmazken 5 Kasım Pazartesi günü ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nin akademik yıl açılış törenine katılacak. Üniversitedeki programın sona ermesinin ardından Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesini ziyaret edecek olan Kurtulmuş öğle yemeğinde ise sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarıyla bir araya gelecek.
Nevşehir Valiliği - 11.10.2018
Öğrenciler Arası İlmihal Yarışması" Protokolü İmzalandı
Nevşehir'de çeşitli sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde düzenlenecek olan "9. Sınıf Öğrencileri Arası İlmihal Yarışması" protokolü imzalandı. Nevşehir Valiliği'nde gerçekleştirilen Vali İlhami Aktaş başkanlığındaki toplantıda, öğrencilerin manevi bilgi, duygu ve düşüncelerinin gelişimine katkıda bulunmak, ilmihal bilgisini geliştirmek, kitap okuma alışkanlığı kazanılmasına katkıda bulunulması amacıyla gerçekleştirilecek yarışmanın protokolü taraflar arasında imzalandı.
Nevşehir Valiliği - 20.9.2018
Türkiye'nin 11'inci Millet Kıraathanesi, Nevşehir'de Açıldı
Nevşehir Valiliği'nin arka tarafındaki kütüphane, yeniden düzenlenerek, Millet Kıraathanesi yapıldı.
Nevşehir Valiliği - 20.8.2018
Nevşehir'de Protokol Bayramlaştı
Kurban Bayramı dolayısıyla Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi'nin iş birliğinde düzenlenen bayramlaşma töreni, Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde yapıldı.
Nevşehir Valiliği - 17.8.2018
Nevşehir'de Karı-koca Çalıştığı Köye Dava Açtı
Nevşehir Valiliği ise konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.
Nevşehir Valiliği - 17.8.2018
Nevşehir'de Kurban Kesim Yerleri Belirlendi
21 Ağustos 2018 Salı günü başlayacak Kurban Bayramı nedeniyle Nevşehir il merkezinde kurban kesim alanları Nevşehir Valiliği Kurban Kesim Hizmetleri Komisyonu tarafından belirlendi.
Nevşehir Valiliği - 9.8.2018
Nevşehir'de Dikkatsiz Sürücüler Kazaya Davetiye Çıkarttı
Nevşehir'de şehir polis kameraları tarafından kaydedilen kazalardan ilki Nevşehir Valiliği önündeki trafik lambalarında meydana geldi.
Nevşehir Valiliği - 18.7.2018
Belediye Ekibinin Köpekleri Öldürdüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu
Olayın ardından İhsan Onur Kesici, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Köpekleri belediye çalışanlarının öldürdüğünü öne süren Kesici, ifadesinde şunları söyledi: "Gülşehir Sadabat Parkı içinde üzerinde Gülşehir Belediyesi yazan ve sürücülüğünü belediye çalışanı olarak bildiğim Ahmet A.'nın yaptığı 50 NB 002 plakalı beyaz bir araç, ben ve arkadaşlarım Yunus Emre Ş., Samed D., Furkan D. ve Selahattin G. ile otururken bulunduğumuz yerden geçti. Ardından bir silah sesi duydum ve arkamı döndüğümde belediyede çalıştığını bildiğim Tolga B.'yi gördüm. Bu şahsı elinde silaha benzer bir şey ile araca binerken gördüm. Bu sırada bir köpeğin inlediğini duydum ve orada doğru gittim. Bir köpeğin can çekiştiğini gördüm ve görüntülerini çektim. Çocuk parkının yanında yine üç el silah sesine benzer veya havalı silah sesine benzer bir ses duydum. Bu sırada yanımdan belediye çalışanı olduklarını tahmin ettiğim 3 kişi geçti. Bu şahıslar gittikten sonra yanımdakilerle birlikte sesin geldiği yere doğru gittik. Yerde ölü olan iki köpek gördük." BAŞKAN ARISOY: ÖLEN KÖPEKLER VAR, İNCELİYORUZ Kesici ve arkadaşlarının çektiği görüntülerin sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yayınlanmasının ardından, tepkiler büyüdü. Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, ise haberlerin tamamen yanlış ve yanlı yapıldığını öne sürerek şunları söyledi: "İlçemizde belediye ekiplerinin köpekleri öldürdüğüyle ilgili haber, tamamen yanlış ve karalama maksatlıdır. Daha önce belediyemizle bir konuda anlaşamayan kişilerin böyle bir komplo düzenlediğini sanıyoruz. Ancak biz yine de soruşturma açtık. Olayın geçtiği belirtilen yer, bizim mesire alanımız olan Sadabat Parkı'dır. Orada birkaç tane köpek ölüsü bulundu, ancak nasıl öldükleri belli değil. Bizim ekiplerimiz, o parkta böcek, sinek ve haşeratla ilgili bir ilaçlama çalışması yapıyor. Parkın bir kapısından girip, diğer kapısından çıkıyorlar. Olayda adı geçen çalışanlarımızı çağırdım ve bana verdikleri bilgilere göre sadece ilaçlama yaptıklarını, köpekleri öldürmediklerini söylediler. Ancak o parkta birkaç tane köpek ölüsü de bulundu. Bu köpeklerde yara izi ya da kanama yok. Nasıl öldükleri belli değil. Personelimizin vurarak öldürdüğüyle ilgili delil yok. Ölen köpekler, savcılık talimatıyla incelemeye gönderildi. Biz de sorumlular hakkında soruşturma açtık. İncelemelerin sonucuna göre işlem yapacağız." ACIGÖL'DEKİ GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKMİŞTİ Acıgöl ilçesinde geçen hafta belediye işçilerinin çöp arabasına attıkları köpekleri elindeki nesneyle ittirdikleri görüntüler tepki çekmişti. Bazı kişiler belediye işçilerinin köpekleri öldürdüğünü iddia ederken, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ise olayın yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu söyleyerek, "O çöp arabasını biz, hayvan toplama aracı olarak kullanıyoruz. Görüntülerde arkadaşlar, köpeği araca koyduktan sonra kapağını kapatırken, hayvanın ayakları sıkışmasın diye müdahale ediyorlar" demişti. Olayın ardından Acıgöl Kaymakamlığı ve Nevşehir Valiliği soruşturma başlatmıştı.
Nevşehir Valiliği - 14.7.2018
Köpeğin Çöp Arabasına Atılması Görüntülerine Tuhaf Savunma (2)
VALİLİK: SORUMLULARLA İLGİLİ OLARAK GEREĞİ YAPILACAKTIRNevşehir Valiliği, Acıgöl Belediyesi'nde görevli temizlik işçilerinin çöp kamyonuna koydukları köpeği sopayla ittirdikleri görüntülerle ilgili açıklama yaptı.
Nevşehir Valiliği - 13.7.2018
Nevşehir'de Köpeğin Öldürülmesiyle İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı
11 Temmuz günü Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde iki temizlik görevlisinin bir sokak köpeğini çöp kamyonuna attıktan sonra presleyerek öldürdüğü görüntüler, sosyal medyada paylaşıldıktan sonra büyük tepki çekti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Nevşehir Valiliği de yaptığı açıklamada, olayla ilgili adli ve idari işlem başlatıldığını duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nevşehir Valiliği Haberleri | Nevşehir Valiliği Haber - Haberler - Sayfa 4 - Nevşehir Valiliği haberleri, son dakika nevşehir valiliği haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'nin Terörle Mücadelesi Konferansı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 20:40:54. #1.15#
title