Mustafa Demirel Haberleri

Mustafa Demirel haber, Mustafa Demirel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Demirel - 01.02.2012
Eskişehir'den Kısa Kısa
(Eskispor) sporcusu Mustafa Demirel, Uluslararası Gençler Salon Atletizm Şampiyonası'ndaki 60 metre Genç Erkekler Koşusu'nda, 7.07 saniyelik derecesiyle 2'nci oldu.
Mustafa Demirel - 31.01.2012
Antalya Müze Müdürü Demirel."Antiphellos Antik Kenti'ndeki Likya Döneminden Kalma Mezarı Koruma...
Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel ile Antalya Rölöve ve Anıtlar Müdürü Mehmet Ali Özgün, Antiphellos Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu.
Mustafa Demirel - 28.01.2012
Turkcell Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası'nda İkinci Gün Müsabakaları Tamamlandı
Madalya kazanan sporcular ve dereceleri şöyle: -60 METRE- Genç erkekler: Furkan Şen 7.01, Aykut Ay 7.11, Mustafa Demirel 7.
Mustafa Demirel - 12.01.2012
Sinop Organize Sanayi Bölgesi Yeni Yönetimi Belirlendi
Sinop Valisi Ahmet Cengiz Başkanlığı'nda oluşan müteşebbis heyetin asil üyeleri, "Fuat Aydın (başkan vekili), Orhan Alpay, Mehmet Demircan, Erkan Örnek, Teyfik Maviş, Cumhur Kurt, Güryay Güzel, Mustafa Demirel, Erol Derici, Yalçın Özcan, Timur Aydemir, Kurtuluş Kaya, Candan Coşkunarslan ve Barış Mert'ten oluştu.
Mustafa Demirel - 21.12.2011
Antalya Müzesi'nde Yorgun Herakles Heykeline Ziyaretçi Akını
Heykelin Antalya'ya getirilmesi, müzenin ziyaretçi sayısında ciddi oranda artış sağladı. Antalya Müzesi'ni 2010 Eylül- Kasım ayları arasında 24 bin 680 kişi ziyaret ederken, bu rakam 2011 yılında yüzde 38 oranında artarak 34 bin 227'ye yükseldi. Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, ziyaretçi sayısındaki artışın sadece Yorgun Herakles Heykeli'ne bağlanmasının doğru olmayacağını, ancak yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerin heykele büyük ilgi gösterdiğini söyledi.
Mustafa Demirel - 21.12.2011
Antalya Müzesi'nde Herakles Bereketi
1980'li yıllarda yurt dışına kaçırılan Yorgun Herakles Heykeli'nin üst kısmı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyareti sonrası Türkiye'ye getirilmişti. Kültür ve Turizm Bakanlığı uzmanlarınca alt kısmı ile birleştirilen heykel, 9 Eylül tarihinde Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katıldığı törenle ziyarete açılmıştı. Heykelin Antalya'ya getirilmesi, müzenin ziyaretçi sayısında ciddi oranda artış sağladı. Antalya Müzesi'ni 2010 Eylül-Kasım ayları arasında 24 bin 680 kişi ziyaret ederken, bu rakam 2011 yılında yüzde 38 oranında artarak, 34 bin 227'ye yükseldi. Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, yurt içi ve dışından gelen ziyaretçilerin, heykele büyük ilgi gösterdiğini söyledi.
Mustafa Demirel - 01.12.2011
"Yorgun Herakles"İ 45 Günde 35 Bin Kişi Ziyaret Etti
Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eylül ayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağıyla ABD'den getirilen ve Antalya Müzesi'ndeki alt yarısıyla birleştirilen Yorgun Herakles heykelinin, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördüğünü söyledi.
Mustafa Demirel - 28.11.2011
Düziçi Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı
Toplantıya Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hilmi Yıldız, il genel meclis üyeleri Mustafa Demirel, Fevzi Kamalı, İbrahim Çerçi, Musa Mezdeki, Ahmet Düldül ve muhtarlar katıldı.
Mustafa Demirel - 09.11.2011
Antalya Müzesi Herakles'ten Sonra Sion Hazinesi'ni Bekliyor
Antalya Müzesi Müdürü Mustafa Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk olarak Kaleiçi'nde bulunan Alaaddin Camisi'nde, daha donra Yivli Cami'de yer alan müzenin 1972 yılında bugünkü binasına taşındığını söyledi.
Mustafa Demirel - 31.10.2011
Başakşehir'de Beton Yüklü Tır Devrildi
İkitelli'de TEM Otoyolu'ndan Basınekspres yoluna giriş yapmak isteyen Mustafa Demirel (40) yönetimindeki 34 VEF 82 plakalı tır, kontrolden çıkarak devrildi.
Mustafa Demirel - 20.10.2011
Hakkari'deki Hain Saldırı
Grup üyelerinden Mustafa Demirel, yaptığı açıklamada, şehitleri anmak için bir araya geldiklerini belirterek, "Tek sözümüz, bu kan dursun artık" dedi.
Mustafa Demirel - 13.10.2011
"Yorgun Herakles"İn Ünlü Konukları
Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel'in ilgilendiği konuklardan Deniz Baykal, ısrarlara rağmen, müzeye bilet alarak girdi.
Mustafa Demirel - 01.10.2011
Domaniç'te Tek Başına Yaşayan Kişinin Evinde Ölü Bulunması
Alınan bilgiye göre, Çokköy'de, eşi ve iki çocuğundan ayrı yaşayan Mustafa Demirel'in (33) evinde ölü bulunmasına ilişkin Bursa Adli Tıp Kurumunca otopsi raporu hazırlandı.
Mustafa Demirel - 30.09.2011
Burdur'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 7 Yaralı
Burdur'un Tefenni İlçesi'nde Ramazan Dermencioğlu yönetimindeki otomobilin, karşı yönden gelen Mustafa Demirel yönetimindeki traktörle çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.
Mustafa Demirel - 29.09.2011
Burdur'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 6 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Isparta'dan Denizli'nin Acıpayam ilçesine giden Ramazan Dermecioğlu (27) yönetimindeki 07 AP 618 plakalı otomobil, karşı yönden gelen ve Tefenni Sanayi Sitesi'ne girmek isteyen Mustafa Demirel (23) yönetimindeki 15 FE 700 plakalı traktörle çarpıştı.
Mustafa Demirel - 29.09.2011
Tosya Kaymakamı Türköz, Öğrencilere Yemek Verdi
Türköz ve eşi Hakim Sunel Öner Türköz'ün ev sahipliğinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Fazıl Boyner Öğrenci Yurdu'nda düzenlenen akşam yemeğine, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Akdaş, Tosya Müftüsü Hikmet Yazıcı, Tosya Malmüdürü Rasim Özkara, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz, Tosya S.D.Y. Vakfı Müdürü Recep Keçeci, Tosya S.Y.D. Vakfı Fazıl Boyner Öğrenci Yurdu Müdürü Mustafa Demirel, Tosya Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Özelmacı ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Demirel - 28.09.2011
Kütahya'da Tek Başına Yaşan Kişi Evinde Ölü Bulundu
Alınan bilgiye göre, anne Suna ve kardeşi Halit Demirel, en son 10 gün önce görüştüğü oğlu Mustafa Demirel'in (33) Çokköy'deki evine gitti.
Mustafa Demirel - 27.09.2011
Yorgun Herakles, Artık Evinde
MÜZEDE YENİ YER HAZIRLIĞI Herakles (Herkül) heykelinin üst kısmının geri dönüşüyle Antalya Müzesi'nde heykelin sergileneceği yeni yerin hazırlıkları başladı. Müze Müdür Vekili Mustafa Demirel, Herakles heykelinin halen sergilenen alt kısmı ile Amerika'dan getirilen üst kısmının birleştirilerek, müzenin çok daha geniş bir mekanında sergilenmesini düşündüklerini belirterek, Müzemizde Herakles'le ile ilgili çok canlı ve çok özel bir sergi düzenlemesi yapacağız dedi.
Mustafa Demirel - 26.09.2011
Yorgun Herakles Artık Evinde
MÜZEDE YENİ YER HAZIRLIĞI Herakles (Herkül) heykelinin üst kısmının geri dönüşüyle Antalya Müzesi'nde heykelin sergileneceği yeni yerin hazırlıkları başladı. Müze Müdür Vekili Mustafa Demirel, Herakles heykelinin halen sergilenen alt kısmı ile Amerika'dan getirilen üst kısmının birleştirilerek, müzenin çok daha geniş bir mekanında sergilenmesini düşündüklerini belirterek, "Müzemizde Herakles'le ile ilgili çok canlı ve çok özel bir sergi düzenlemesi yapacağız" dedi.
Mustafa Demirel - 26.09.2011
Yorgun Herakles, Artık Evinde
MÜZEDE YENİ YER HAZIRLIĞI Herakles (Herkül) heykelinin üst kısmının geri dönüşüyle Antalya Müzesi'nde heykelin sergileneceği yeni yerin hazırlıkları başladı. Müze Müdür Vekili Mustafa Demirel, Herakles heykelinin halen sergilenen alt kısmı ile Amerika'dan getirilen üst kısmının birleştirilerek, müzenin çok daha geniş bir mekanında sergilenmesini düşündüklerini belirterek, "Müzemizde Herakles'le ile ilgili çok canlı ve çok özel bir sergi düzenlemesi yapacağız" dedi.
Mustafa Demirel - 15.09.2011
Berksav Kültür Sanat Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bergama Kültür ve Sanat Vakfı (BERKSAV) tarafından verilen kültür ve sanat ödülleri, düzenlenen resepsiyonla sahiplerini buldu. Bu yıl 87 yaşındaki müzisyen Hüseyin Kocakülak ve antrenör Kemal Ergen'e verilmesi kararlaştırılan BERKSAV Kültür ve Sanat Ödülleri, vakfın kuruluşunun 22. yıldönümünün kutlandığı resepsiyonla sahiplerine verildi. Resepsiyona, Bergama Kaymakamı Ahmet Ertan Yücel, Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Akıntürk, Turizm Derneği Başkanı Macit Gönlügür, Bergama'yı Sevenler Derneği Başkanı Mustafa Demirel ve İstanbul Şube Başkanı Mevhibe Oflaz'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Demirel - 13.09.2011
Kaymakam Demiryürek'e Kültür Hizmeti Plaketi
Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, hizmetlerinden dolayı Demre Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek'e teşekkür plaketi verdi. İbrahim Acar, Demre'de 4 yıl görev yaptıktan sonra Aydın'ın Köşk ilçesine atanan Kaymakam Murat Sefa Demiryürek'i ziyaret etti. Acar'a ziyarette, Koruma Kurulu Müdürü Melike Gül, Antalya Müzesi Müdürü Mustafa Demirel de eşlik etti.
Mustafa Demirel - 06.09.2011
Tosya Kaymakamlığı Sydv'nin Sosyal Alan Projeleri
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Tosya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Fazıl Boyner Öğrenci Yurdu'na yeni sosyal alan kazandırmak için yapılan çalışmaları inceledi. Kaymakam Türköz, SYDV Müdürü Recep Keçeci ve Fazıl Boyner ile birlikte Yurt Müdürü Mustafa Demirel'den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Mustafa Demirel - 20.08.2011
Türkiye Muhtarlar Derneği Düziçi Şubesi'nden İftar
Türkiye Muhtarlar Derneği Düziçi Şubesi iftar yemeği verdi. Türkiye Muhtarlar Derneği Düziçi Şube Başkanı Samet Aksoy, Bizim Sofra Lokantası'nda verilen yemekteki konuşmasında, iftara katılanlara teşekkür ederek, birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyetini ifade etti. Kaymakam Şengök ise derneğin daveti için teşekkür ederek, "Muhtarlarımızın bu birlik ve beraberliğini kendi meslektaşlarınız arasında başka ilçelere örnek olduğunuzu duyuyoruz. Birlik ve beraberliğin en güzel örneği muhtar arkadaşların kendi aralarındaki diyalogları ve muhabbetleridir. Ben tekrar böyle bir iftar yemeği düzenlediği için başta dernek başkanımız olmak üzere bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. İftara, 22. Dönem AK Parti Osmaniye Milletvekili Mehmet Sarı, İl Genel Meclis Üyeleri Fevzi Kamalı, İbrahim Çerçi, Mustafa Demirel, Ahmet Düldül, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ziya Körkü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sarı, Malmüdürü Şevket Durman, Tapu Sicil Müdürü Ali Özkalaycı, Özel İdare Müdürü Yüksel Şenöz, TEDAŞ İşletme Başmühendisi Bahadır Gök, Düziçi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ali Galp Mart, Düziçi Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hilmi Yıldız, CHP Düziçi İlçe Başkanı Durdu Göl, derneğe üye köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Mustafa Demirel - 19.08.2011
Bakan Günay: Terörün Kökünü Kazıyacağız
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, terörden en fazla Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde yaşayan insanların zarar gördüğünü belirterek, "Terörle mücadele devam ediyor. Bu işin kökünü kazımak için ne gerekiyorsa yapılması lazım" dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya'nın Demre ve Kaş ilçeleri ile Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde devam eden arkeolojik kazı alanlarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Günay'a Kaş Kaymakamı Selami Kapankaya, Demre Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya Koruma Bölge Kurulu Müdürü Melike Gül, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Antalya Röleve ve Anıtlar Müdürü Mehmet Ali Özgün ve protokol üyelerini eşlik etti.
Mustafa Demirel - 19.08.2011
Kültür ve Turizm Bakanı Günay, Antalya'da
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya'nın Demre ve Kaş ilçelerindeki tarihi kentleri gezerek yapılan kazı çalışmalarını inceledi. Bakan Günay, ilk incelemeyi Kaş yakınlarındaki Antik Patara Kenti'nde yaptı. Restorasyonu devem eden Likya Birliği Meclis Binası ile Neron Deniz Feneri'ndeki çalışmaları izleyen Günay, restorasyona hazırlanan Patara Antik Tiyatrosu ve kazılarda ortaya çıkan yeni kalıntıları da inceledi. Günay, Kazı Başkanı Prof. Dr. Havva Işıkan Işık ile, Prof. Dr. Fahri Işık'tan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Buradan 60 yıldır Fransızlar tarafından kazılan ve bu yıl Türk arkeologlar tarafından kazılmaya başlayan, Santhos Antik Kenti'ne geçen Bakan Günay, Kazı Başkanı Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burhan Varkıvanç'la görüştü. Kaş'ta restarosyonu tamamlanan Kaş Amfi Tiyatrosu'nda da incelemelerde bulunan Günay, Kaş Kaymakamı Selami Kapankaya ve Kaş Belediye Başkanı Abdullah Gültekin'den bilgi aldı. Yer altındaki Likya Sarnıcı'nı da inceleyen Günay, Üçağız köyüne geçerek burada yapılmakta olan otopark inşaatını gezdi. Günay, Üçağız köyüne bağlı Kaleköy Mahallesi'ne yüzer iskele yapılacağını söyledi. Bakan Günay, gazetecilere yaptığı açıklamada, arkeolojik kazıları kısıtlı imkanlarla sürdürdüklerini belirterek, bu kazılarda kendilerini sevindiren buluntuların ortaya çıktığını ifade ederek, şöyle konuştu: "Bugün Patara, Santhos, Leton ören yerlerini geziyoruz. Kaş'taki Antifellos Tiyatrosu'nun restore edilmiş son halini göreceğiz. Kısıtlı imkanlarla arkeoloji çalışmalarını yürütüyoruz. Bütçenin birkaç misli kaynak yaratmaya çalışıyoruz. Ramazan ayındayız. Sıcak çok fazla. Bu ortamda yerel elemanlar, çeşitli üniversitelerden arkadaşlarımız çalışıyorlar. Bu vatanseverlik bence. Daha önce de söylemiştim. Arkeoloji, toprağın derinliğini sevmek anlamına geliyor. Arkeolojik kazılar bizi sevindiren buluntular veriyor. Bu arada yarım yüzyıldır Santhos ve Leton'da Fransız Arkeololji Enstitüsü'nün kazısı vardı. Daha önceki yıllarda da birkaç kez geldim. Bu çalışmalar istenen amaca uygun değildi. Biz birkaç kez uyardık Fransız Arkeoloji Enstitüsü'nü sonuç alamadık. Geçen yıl feshtettik. Leton'da Başkent Üniversitesi, Santhos'ta Akdeniz Üniversitesi çalışıyor artık. Bu yaz çalışmaya başladılar. Bu yaz kazılar bir ivme kazanmaya başladı. Biz de elimizden geldiği kadar daha çok destek vermeye çalışacağız Letoon'da önceki yıllara oranla bir fark yaratılmış durumda. Benzer bir yaklaşımı Santhos'ta da gördüm az önce. Patara'daki meclisi binası da bitti. Meclis başkanımızla birlikte bir açılışla dünya kamuoyuna tanıtmaya çalışacağız. Patara'daki tiyatronun restorasyon ve statik sorunları var. Onları da önümüzdeki dönemde çözümlemeye kaynak bulmaya çalışacağız. " Bakanın gezisine Kaş Kaymakamı Selami Kapankaya, Demre Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Antalya İl Kültür Müdürü İbrahim Acar, Antalya Koruma Bölge Kurulu Müdürü Melike Gül, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Antalya Röleve ve Anıtlar Müdürü Mehmet Ali Özgün ve Kaş Turizm Müdürü Mustafa Aydın da katıldı.
Mustafa Demirel - 19.08.2011
Şortlu Bakan
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, terörden en fazla Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde yaşayan insanların zarar gördüğünü belirterek, "Terörle mücadele devam ediyor. Bu işin kökünü kazımak için ne gerekiyorsa yapılması lazım" dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya'nın Demre ve Kaş ilçeleri ile Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde devam eden arkeolojik kazı alanlarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sakalını kesmediği gözlenen ve şortla ziyaretlere çıkan Bakan Günay'a Kaş Kaymakamı Selami Kapankaya, Demre Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya Koruma Bölge Kurulu Müdürü Melike Gül, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Antalya Röleve ve Anıtlar Müdürü Mehmet Ali Özgün ve protokol üyelerini eşlik etti.
Mustafa Demirel - 18.08.2011
Teröre Diskoda Marşlı Protesto
Hakkari'de terör örgütü PKK'nın düzenlediği saldırıda 8 asker ve 1 köy korucusunun şehit edilmesi ardından, Antalya'nın Alanya İlçesi'ndeki eğlence merkezleri, gece boyunca 10'uncu Yıl Marşı çalarak saldırıyı protesto etti. Alanya'da Rıhtım bölgesinde bulunan gece kulüpleri, 9 şehit verilen terör saldırısını protesto etmek için dün gece işyerlerini kapatarak protesto etmek istedi. Çoğunluğu yabancı turistlerin oluşturduğu müşterilerin erkenden eğlence merkezlerini doldurması üzerine, işletme sahipleri farklı saldırıları ve terör örgütü PKK'yı protesto etti. Türk Bayrağı asılan disko, bar ve diğer eğlence merkezlerinde, gece boyunca 10'uncu Yıl Marşı çalındı. Yabancı turistler ise protestodan habersiz 10'uncu Yıl Marşı ile dans ederek eğlendi. Son terör olayları nedeniyle Türk halkının oldukça gergin olduğunu belirten Club İstanbul Güvenlik Müdürü Mustafa Demirel, "Bundan dolayı tepkimizi göstermek istedik.
Mustafa Demirel - 18.08.2011
Teröre Diskoda Marşlı Protesto
Hakkari'de terör örgütü PKK'nın düzenlediği saldırıda 8 asker ve 1 köy korucusunun şehit edilmesi ardından, Antalya'nın Alanya İlçesi'ndeki eğlence merkezleri, gece boyunca 10'uncu Yıl Marşı çalarak saldırıyı protesto etti. Alanya'da Rıhtım bölgesinde bulunan gece kulüpleri, 9 şehit verilen terör saldırısını protesto etmek için dün gece işyerlerini kapatarak protesto etmek istedi. Çoğunluğu yabancı turistlerin oluşturduğu müşterilerin erkenden eğlence merkezlerini doldurması üzerine, işletme sahipleri farklı saldırıları ve terör örgütü PKK'yı protesto etti. Türk Bayrağı asılan disko, bar ve diğer eğlence merkezlerinde, gece boyunca 10'uncu Yıl Marşı çalındı. Yabancı turistler ise protestodan habersiz 10'uncu Yıl Marşı ile dans ederek eğlendi. Son terör olayları nedeniyle Türk halkının oldukça gergin olduğunu belirten Club İstanbul Güvenlik Müdürü Mustafa Demirel, "Bundan dolayı tepkimizi göstermek istedik.
Mustafa Demirel - 10.08.2011
Müzelerden Rekor Gelir
Antalya'daki müze ve ören yerlerini bu yılın 7 aylık döneminde 1 milyon 667 bin 196 kişinin ziyaret ettiği ve karşılığında 3 milyon 609 bin 558 TL gelir elde edildiği bildirildi Antalya Müze Müdür Vekili Mustafa Demirel, yaptığı açıklamada, Antalya genelinde 4'ü müze olmak üzere, 12 antik kent ve ören yerini, bu yılın 7 aylık döneminde 1 milyon 667 bin 196 kişinin ziyaret ettiğini söyledi.
Mustafa Demirel - 10.08.2011
Turizmden 3 Milyon 609 Bin Lira Gelir
Antalya'daki müze ve ören yerlerini bu yılın 7 aylık döneminde 1 milyon 667 bin 196 kişinin ziyaret ettiği ve karşılığında 3 milyon 609 bin 558 TL gelir elde edildiği bildirildi. Antalya Müze Müdür Vekili Mustafa Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya genelinde 4'ü müze olmak üzere, 12 antik kent ve ören yerini, bu yılın 7 aylık döneminde 1 milyon 667 bin 196 kişinin ziyaret ettiğini söyledi.
Mustafa Demirel - 09.08.2011
Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov Antalya'da
Tatil yapmak amacıyla Antalya'ya gelen Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov, Antalya Müzesi'ni gezdi. Eşi Maja ve oğlu İvan ile tatilini Belek'te geçiren Gjorge İvanov, geniş güvenlik önlemleri altında Antalya Müzesi'ne geldi. Müze Müdür Vekili Mustafa Demirel tarafından karşılanan İvanov, yaklaşık 1 saatlik gezinin ardından müzedeki mağazadan alışveriş yaptı.
Mustafa Demirel - 23.07.2011
Bergama Belediyespor'un Yeni Yönetimi Görev Dağılımı Yaptı
Bergama Belediyespor'da olağan kongre ile belirlenen yeni yönetimi, görev dağılımı yaptı. Bergama Belediyespor Yönetim Kurulu, 15 Temmuz'da yapılan olağan kongrenin ardından ilk toplantısını yaptı. Yönetim kurulunda görev alan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'in kulüp başkanlığına seçildiği toplantıda, asbaşkanlığa Hakan Karcı, futbol şube sorumluluklarına Erol Altuğ ve Erkan Kılıç, salon sporları sorumluluklarına Fatih Balay ve Ümit Çevik, muhasip üyeliğe ise Mustafa Demirel getirildi.
Mustafa Demirel - 16.07.2011
Bergama Belediyespor'da Yeni Yönetim Belirlendi
Bergama Belediyespor'un olağan kongresinde yeni yönetim kurulu belirlendi. Bergama Belediyespor'un olağan genel kurulu Bergama Belediye Meclisi Salonu'nda yapıldı. Tek liste ile seçime gidilen genel kurulda, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ile Hakan Karcı, Ahmet Öztürk, Erol Altuğ, Süleyman Türkoğlu, Mustafa Demirel, Ümit Çevik, Erkan Kılıç ve Fatih Balay yönetim kuruluna seçildi.
Mustafa Demirel - 20.06.2011
Damat ve Geline, Düğün Çıkışı Maganda Saldırısı
Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde evlenen damat Muzaffer Fedai, gelin Selin Fedai ile arkadaşları İsmail Ümit Özcan, Şerif Halil Kaya ve Burak Özcan, düğün gecesi trafikte tartıştıkları alkollü 6 kişinin saldırısına uğradıkları iddiasıyla şikayetçi oldu. Tavşanlı'daki Bimbaş Düğün Salonu'nda düğünleri yapılan öğretmen Muzaffer Fedai ile Selin Fedai düğün sonrasında Göbel Köyü'ne gitmek üzere saat 01. 30 sıralarında araçlarına bindi. Damat Muzaffer Fedai Tepecik beldesi girişinde aracını durdurarak arkadan kendilerini takip eden arkadaşlarının bulunduğu otomobili bekledi. İddiaya göre bu sırada otomobille dolaşan ve alkollü oldukları belirtilen Bekir Sevilmiş, Hakan Katı, Atıf Kaymaz, Mustafa Demirel, İdris Erol ile Ömer Faruk Fidan, damat Muzaffer Fedai'ye "Ne bekliyorsun?" dedi.
Mustafa Demirel - 20.06.2011
Damat ve Geline, Düğün Çıkışı Maganda Saldırısı
Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde evlenen damat Muzaffer Fedai, gelin Selin Fedai ile arkadaşları İsmail Ümit Özcan, Şerif Halil Kaya ve Burak Özcan, düğün gecesi trafikte tartıştıkları alkollü 6 kişinin saldırısına uğradıkları iddiasıyla şikayetçi oldu. Tavşanlı'daki Bimbaş Düğün Salonu'nda düğünleri yapılan öğretmen Muzaffer Fedai ile Selin Fedai düğün sonrasında Göbel Köyü'ne gitmek üzere saat 01. 30 sıralarında araçlarına bindi. Damat Muzaffer Fedai Tepecik beldesi girişinde aracını durdurarak arkadan kendilerini takip eden arkadaşlarının bulunduğu otomobili bekledi. İddiaya göre bu sırada otomobille dolaşan ve alkollü oldukları belirtilen Bekir Sevilmiş, Hakan Katı, Atıf Kaymaz, Mustafa Demirel, İdris Erol ile Ömer Faruk Fidan, damat Muzaffer Fedai'ye "Ne bekliyorsun?" dedi.
Mustafa Demirel - 07.06.2011
Mezun Olan 258 Polis Seçimde Kayseride Görev Yapacak
Genç polislerin, milletvekili genel seçimleri sona erene kadar Kayseri'de görev yapacağı bildirildi. Kadir Has Kongre Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine, Vali Mevlüt Bilici, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın, PMYO Müdürü Mustafa Şahin ve genç polislerin aileleri katıldı. Düzenlenen kanunla polisin askerlikten muaf tutulmasının temel polis eğitiminin daha da önemli hale geldiğini söyleyen PMYO Müdürü Mustafa Şahin, sadece geleneksel polis yaklaşımıyla toplumdaki suça ilişkin problemlerin belirlenmesi ve çözümünün güç olduğunu ifade etti. Suç işlenmesinin araştırılması gerektiğine vurgu yapan Mustafa Şahin, 'Ön yargıdan uzak bir şekilde bilimsel veri ve yöntemler kullanılarak, suçla mücadelenin yasal sınırlar içerisinde yürütülmesi gerekmektedir. Emniyet Teşkilatı'nın uygulayıcı birimleri, çalışmalarına yön verecek ve hizmeti kolaylaştıracak bilimsel ve teknik çabalara ihtiyaç duyulmaktadırö dedi. Şahin, bu ihtiyacın karşılanması görevinin ise Polis Eğitim Kurumlarına düştüğünü, bu görevin de idari ve bilimsel seviye ile ümit verici derecede olduğunun altını çizdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Emniyet Genel Müdür Vekili Mustafa Demirel'in kutlama mesajlarından sonra dönem birincisi Adem Tiyekli yaş kütüğüne plaketi çaktı.
Mustafa Demirel - 07.06.2011
Kayseri'de Polislerin Mezuniyet Sevinci
Kayseri Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) 9'uncu dönem mezunu 258 polis diplomalarını düzenlenen törenle aldı. Genç polislerin, milletvekili genel seçimleri sona erene kadar Kayseri'de görev yapacağı bildirildi. Kadir Has Kongre Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine, Vali Mevlüt Bilici, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın, PMYO Müdürü Mustafa Şahin ve genç polislerin aileleri katıldı. Düzenlenen kanunla polisin askerlikten muaf tutulmasının temel polis eğitiminin daha da önemli hale geldiğini söyleyen PMYO Müdürü Mustafa Şahin, sadece geleneksel polis yaklaşımıyla toplumdaki suça ilişkin problemlerin belirlenmesi ve çözümünün güç olduğunu ifade etti. Suç işlenmesinin araştırılması gerektiğine vurgu yapan Mustafa Şahin, "Ön yargıdan uzak bir şekilde bilimsel veri ve yöntemler kullanılarak, suçla mücadelenin yasal sınırlar içerisinde yürütülmesi gerekmektedir. Emniyet Teşkilatının uygulayıcı birimleri, çalışmalarına yön verecek ve hizmeti kolaylaştıracak bilimsel ve teknik çabalara ihtiyaç duyulmaktadır" dedi. Şahin, bu ihtiyacın karşılanması görevinin ise Polis Eğitim Kurumlarına düştüğünü, bu görevin de idari ve bilimsel seviye ile ümit verici derecede olduğunun altını çizdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Emniyet Genel Müdür Vekili Mustafa Demirel'in kutlama mesajlarından sonra dönem birincisi Adem Tiyekli yaş kütüğüne plaketi çaktı.
Mustafa Demirel - 17.05.2011
Antalya'da Müzecilik Çalıştayı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi, Akdeniz Üniversitesi Müzecilik Anabilim Dalı ve Arkeoloji Bölümü işbirliğiyle 7'inci Müzecilik Çalıştayı Antalya'da yapıldı. Antalya Kültür Merkezi'nde yapılan çalıştayda ağırlıklı olarak Bilim Teknoloji Müzesi kurulması ele alındı. Sunumunu A. Ü. Müzecilik Anabilim Dalı Başkanı ve Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nevzat Çevik'in yaptığı panelde, konuşmacı olarak Melih Aslan, Prof. Dr. Zeki Aslan, Cahit Bıçaklı, Mustafa Demirel, Dr.
Mustafa Demirel - 16.05.2011
Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonası
Adana'da, dün başlayan Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonası sona erdi.
Mustafa Demirel - 08.04.2011
Kayseri Basınında Bugün
STAR HABER: "Sağlığa siyaset karıştı" Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel'in görevinden alınması ve devamındaki süreci değerlendiren ERÜ Göğüs Hastalıkları Bölüm Başkanı Prof.
Mustafa Demirel - 05.04.2011
Sinop İl Genel Meclisi Çalışmaları
Sinop İl Genel Meclisi Nisan ayı ilk oturumu Meclis Başkanı Mustafa Demirel başkanlığında gerçekleştirildi.
Mustafa Demirel - 15.03.2011
AK Parti'den Tabip Odasına Ziyaret
AK Parti heyetini Kayseri Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Hakan Karabulut, Göğüs Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Mustafa Demirel - 04.03.2011
Bergama Kermesi'nin Logo Yarışması
Bergama Belediyesinin açıklamasına göre, Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zafer Özden, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Yakup Öztuna, İzmir Reklamcılar Derneği Başkanı Murat Türkay, Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu Giyim Üretim Teknolojisi Programı Öğretim Görevlisi Gülseren Özel ve Bergama'yı Sevenler ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Demirel'den oluşan seçici kurul gönderilen eserleri değerlendirdi.
Mustafa Demirel - 28.02.2011
"Türkiye 2023'e Yürüyor " Toplantısı
AK Parti Doğanşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Demirel, Gençliğin Her Zaman Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yanında Olacağını Bildirdi.
Mustafa Demirel - 02.02.2011
Sinop Valisi Cengiz'in Ziyaretleri
Sinop Valisi Ahmet Cengiz, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Demirel ve Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi
Mustafa Demirel - 28.06.2007
Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi Yayınlandı(8)
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Adli yargı yaz kararnamesini yayınladı. Toplam 1499 hakim ve savcının görev yerinin değiştirildiği kararname şöyle: Yavuz Karaarslan Kozan A.C.M.Başkanı Yozgat A.C.M.Başkanlığı Yaşar Boyraz Edremit C.Savcısı Vezirköprü C.Başsavcılığı Tunç Cantaymaz Savaştepe C.Savcısı Ümraniye C.Savcılığı Selma Şendoğan Mudanya Hakimi Bursa Hakimliği Erol Dumrul Aksaray Hakimi Küçükçekmece Hakimliği Leyla Zorlu Büyükçekmece Hakimi Kartal A.C.M. Üyeliği Gülay Bekar Alpan Gölcük Hakimi Adana Hakimliği Adnan Çavuş Babaeski C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı Mustafa Alper Çanakkale C.Savcısı İskenderun C.Başsavcılığı Özgül Özkan Ürün Şereflikoçhisar Hakimi Kırıkkale Hakimliği Bülent Bulut Gönen Hakimi Akşehir Hakimliği Yavuz Temizel Yozgat C.Savcısı Mustafakemalpaşa C.Başsavcılığı Orhan Sancak Amasya C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı Kemal Yalçın Kozan C.Savcısı Kahramanmaraş C.Savcılığı Zafer Yarar Giresun Hakimi Gaziantep Hakimliği Ali Kaya İskilip Hakimi Erzurum Hakimliği Yaşar Sami Bölükbaşı Çatalca C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı Orhan Karakurt İskenderun C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı Yücel Kama İnegöl Hakimi Elazığ Hakimliği Ayhan Aktuğ Lüleburgaz C.Savcısı Kartal C.Savcılığı Sedat Taş Bala Cumhuriyet Eski Savcısı Tunceli C.Savcılığı Metin Yaramış Anamur C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı Mustafa Şahin Gölcük C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı Aladdin Arkcı Kastamonu C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı Aytekin Yakar Ardahan Hakimi Marmaris Hakimliği Tarık Bingöl Hendek Hakimi Erzurum Hakimliği Fatma Dere Güzeloğlu Karaman Hakimi Kadıköy Hakimliği Aziz Angay Erdemli C.Savcısı Ümraniye C.Savcılığı Alpaslan Korkmaz Erzincan C.Savcısı Çanakkale C.Savcılığı Nejdet Coşkun Karaburun Hakimi Erzurum Hakimliği Ataman Karapınar Çifteler C.Savcısı Tuzla C.Savcılığı Bekir Toprak Burdur C.Savcısı Kartal C.Savcılığı Atilla Tanrıvermiş Silivri Hakimi Bakırköy Hakimliği Semra Topaç Bandırma Hakimi Bodrum Hakimliği Nesrin Avcı Serik Hakimi Tuzla Hakimliği Seval Seyhun Vidinli Aksaray Hakimi Gaziantep Hakimliği Halim Uğurlu Ordu C.Savcısı Silifke C.Savcılığı Metin Kutlar Kilis C.Savcısı Uşak C.Savcılığı Şehri Kutlar Kilis Hakimi Uşak Hakimliği Jale Tetik Ermenek Hakimi Malatya Hakimliği Mustafa Kızılateş Tarsus C.Savcısı Antalya C.Savcılığı Filiz Düzenli Kadirli Hakimi Of Hakimliği Mutlu Sızıroğlu Mihalıççık Hakimi Bergama Hakimliği Selçuk Ay Demirci Hakimi Giresun Hakimliği Nedim Akalın Savaştepe Hakimi Lüleburgaz Hakimliği Hakan Ergin Kovancılar C.Savcısı Düzce C.Savcılığı Nevzat Kürtür Kilis C.Savcısı Çorum C.Savcılığı Mustafa Öksüz Araklı C.Savcısı Giresun C.Savcılığı Fahrettin Kemal Yerli Salihli C.Savcısı Samsun C.Savcılığı Bülent Yenigün Karasu C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı Bilal Yıldız Edremit C.Savcısı Ümraniye C.Savcılığı Orhan Gazi Ertekin Yerköy Hakimi Beypazarı Hakimliği Kemal Çetin Çubuk C.Savcısı Ankara C.Savcılığı Sibel Maden Niğde Hakimi Büyükçekmece Hakimliği Ayhan Memük 19 Mayıs C.Savcısı İncirliova C.Savcılığı Mehmet Satılmış Gazipaşa Hakimi Akşehir Hakimliği Yılmaz Kabasakal Keçiborlu C.Savcısı Şişli C.Savcılığı Hüseyin Kaplan Gerze C.Savcısı Gölcük C.Savcılığı Kadir Gezici Viranşehir Hakimi Konya Hakimliği Ömerhan Yılbaş Pozantı Hakimi Serik Hakimliği Şengül Gültekin Eceabat Hakimi Bergama Hakimliği Ataün Kırca Dinar Hakimi Gölcük Hakimliği Tuncay Elarslan Hınıs C.Savcısı Ödemiş C.Savcılığı Mustafa Çetin Sultanhisar Hakimi Kastamonu Hakimliği Seval Karataş Kestel Hakimi Bakırköy Hakimliği Rüksan Erbil Merzifon Hakimi Ünye Hakimliği Zafer Tekir Susurluk C.Savcısı Kadıköy C.Savcılığı Ender Nebi Kaya Burhaniye C.Savcısı Gebze C.Savcılığı Cemile Kandemir Manavgat Hakimi Burdur Hakimliği Ali Rıza San Osmaneli C.Savcısı İskenderun C.Savcılığı Hasan Gönen Çerkeş C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı Kubilay Taştan Ortaca C.Savcısı Ankara C.Savcılığı Hacer Avşar Havran Hakimi Karaman Hakimliği Mustafa Demirel Bulancak C.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Demirel Haberleri | Mustafa Demirel Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Demirel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Demirel kimdir, hayatı ve biyografisi. Noel Baba'da Kazılar Yeniden Başlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 21:02:42. #1.14#
title