Mustafa Demirel Haberleri

Mustafa Demirel haber, Mustafa Demirel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Demirel - 22.10.2018
Öğrenciler Tarih Dersini Antik Şehirde İşliyor
İlk olarak Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş'in başkanlığındaki heyet ve Aksu Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencileri tarih dersini Perge Antik Kenti'nde gerçekleştirdi. Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, öğrencilere Perge'nin tarihi hakkında bilgi verdi.
Mustafa Demirel - 04.09.2018
Doğa ve Tarihin Buluştuğu Kent: Termessos (2)
Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Termessos'un Pisidya ve Likya bölgesinin kesişiminde yer aldığını ifade etti.
Mustafa Demirel - 04.09.2018
Doğa ve Tarihin Buluştuğu Kent: Termessos
Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Termessos'un Pisidya ve Likya bölgesinin kesişiminde yer aldığını ifade etti.
Mustafa Demirel - 29.07.2018
İlk Kadın Başkanın Anıt Mezarı Gün Yüzüne Çıkarılıyor
Antalya Müzesi Müdürü ve Perge Antik Kenti Kazı Başkanı Mustafa Demirel, AA muhabirine, Kültür ve Turizm Bakanlığına sundukları program kapsamında kentin ana bölgelerinde olduğu gibi anıt mezarda da kazıların devam ettiğini söyledi.
Mustafa Demirel - 17.07.2018
Hsk'dan Yargıtay ve Danıştay'a Atamalar Resmi Gazata'de
Resmi Gazete yayımlanan karara göre, Yargıtay üyelerine atanan isimler, Abdullah Özer, Abdurrahman Orkun Dağ, Ahmet Badalı, Ahmet Kar, Ahmet Sezer, Ali Doğan, Ali Nevzat Açıkgöz, Ali Öztürk, Ali Sandıkcı, Aytekin Cenikli, Bayram Aydoğdu, Bayram Şen, Berrin Aksoyak, Bülent Kantarcı, Cafer Aşık, Celal Albay, Cengiz Balıkçı, Cengiz Turhan, Çetin Akkaya, Doğan Ağırman, Ekrem Çetintürk, Harun Mert, Orhan Sekmen, Ergün Şahin, Ertan Aydın, Fahrettin Kırbıyık, Fahrettin Koç, Faris Karak, Fatih Akdoğan, Fatih Mehmet Öztürk, Fehmi Tosun, Ferhan Temel, Feyzullah Taşkın, Fikret Demir, Haluk Beşer, Hasan Öz, Hayri Kaynar, Hulusi Pur, Hüseyin Sarıkamış, İbrahim İlhan, İbrahim Pektaş, İdris Ünal, İlhan Kara, İsmail Aysal, İsmail Tamer, İsmail Ulukul, İsmail Yavuz, Kemalettin Ünlü, Kenan Zeybek, Mahmut Akgün, Mehmet Asanoğlu, Mehmet Cebeci, Mehmet Fatih Belviranlı, Mehmet Odabaşı, Mehmet Özdemir, Mehmet Tunç, Metin Tepe, Mikail Özdemir, Muhammed Yavuz, Muharrem Ürgüp, Mustafa Çorumlu, Mustafa Demirel, Mustafa Doğru, Mustafa Erol, Mustafa Karayıldız, Mustafa Taner Uyar, Mustafa Yapıcı, Mustafa Yıldırım, Muzaffer Gürkanlı, Nadir Meral, Nazım Durmaz, Necip Topuz, Numan Kılıç, Orhan Balbal, Orhan Usta, Orhan Yalmancı, Rahmi Altuntop, Recep Uyanık, Rifat İnanç, Sabri Yılmaz, Sadi Doğan, Salim Küçük, Salim Aker, Serdar Coşkun, Serdar Mutta, Sinan Sezer, Şaban Kazdal, Şahin Çil, Şerafettin Özyürür, Şerafettin Saka, Talip Bakır, Tekin Küçük, Turhan Kök, Uğur Sürmeli, Veli Şengün, Velihattin Eldemir, Yakup Dokgöz, Yılmaz Akıncı, Yunus Yılmaz, Yüksel Gezgin'den oluştu.
Mustafa Demirel - 17.07.2018
Yargıtay ve Danıştay Üyelikleri Seçimi Resmi Gazete'de
Yargıtay'ın yeni üyelerinin isimleri şöyle: Abdullah Özer, Abdurrahman Orkun Dağ, Ahmet Badalı, Ahmet Kar, Ahmet Sezer, Ali Doğan, Ali Nevzat Açıkgöz, Ali Öztürk, Ali Sandıkcı, Aytekin Cenikli, Bayram Aydoğdu, Bayram Şen, Berrin Aksoyak, Bülent Kantarcı, Cafer Aşık, Celal Albay, Cengiz Balıkçı, Cengiz Turhan, Çetin Akkaya, Doğan Ağırman, Ekrem Çetintürk, Harun Mert, Orhan Sekmen, Ergün Şahin, Ertan Aydın, Fahrettin Kırbıyık, Fahrettin Koç, Faris Karak, Fatih Akdoğan, Fatih Mehmet Öztürk, Fehmi Tosun, Ferhan Temel, Feyzullah Taşkın, Fikret Demir, Haluk Beşer, Hasan Öz, Hayri Kaynar, Hulusi Pur, Hüseyin Sarıkamış, İbrahim İlhan, İbrahim Pektaş, İdris Ünal, İlhan Kara, İsmail Aysal, İsmail Tamer, İsmail Ulukul, İsmail Yavuz, Kemalettin Ünlü, Kenan Zeybek, Mahmut Akgün, Mehmet Asanoğlu, Mehmet Cebeci, Mehmet Fatih Belviranlı, Mehmet Odabaşı, Mehmet Özdemir, Mehmet Tunç, Metin Tepe, Mikail Özdemir, Muhammed Yavuz, Muharrem Ürgüp, Mustafa Çorumlu, Mustafa Demirel, Mustafa Doğru, Mustafa Erol, Mustafa Karayıldız, Mustafa Taner Uyar, Mustafa Yapıcı, Mustafa Yıldırım, Muzaffer Gürkanlı, Nadir Meral, Nazım Durmaz, Necip Topuz, Numan Kılıç, Orhan Balbal, Orhan Usta, Orhan Yalmancı, Rahmi Altuntop, Recep Uyanık, Rifat İnanç, Sabri Yılmaz, Sadi Doğan, Salim Küçük, Selim Aker, Serdar Coşkun, Serdar Mutta, Sinan Sezer, Şaban Kazdal, Şahin Çil, Şerafettin Özyürür, Şerafettin Saka, Talip Bakır, Tekin Küçük, Turhan Kök, Uğur Sürmeli, Veli Şengün, Velihattin Eldemir, Yakup Dokgöz, Yılmaz Akıncı, Yunus Yılmaz, Yüksel Gezgin.
Mustafa Demirel - 23.06.2018
Perge'de Rehberlerin Topladıkları Para ile 11 Sütun Dikildi
PERGE'DE TÖREN DÜZENLENDİ Restorasyonu tamamlanan ve tarihi dönemde olduğu gibi orijinal şekilde Perge Antik Kenti Batı Caddesi ve diğer alanlarda dikimi gerçekleştirilen sütunlar için rehberlerin katılımıyla Perge Antik Kenti'nde bir tören ve gezi düzenlendi. Törene, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, Antalya Müze Müdürü ve Perge Antik Kenti Kazı Başkanı Mustafa Demirel, NBK Touristic Firması Genel Müdürü Recep Yavuz ile rehberler katıldı.
Mustafa Demirel - 23.06.2018
Antalya Rehberlerden Perge'de Sütun İmecesi Hd
PERGE'DE TÖREN DÜZENLENDİ Restorasyonu tamamlanan ve tarihi dönemde olduğu gibi orijinal şekilde Perge Antik Kenti Batı Caddesi ve diğer alanlarda dikimi gerçekleştirilen sütunlar için, rehberlerin katılımıyla Perge Antik Kenti'nde bir tören ve gezi düzenlendi. Törene, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, Antalya Müze Müdürü ve Perge Antik Kenti Kazı Başkanı Mustafa Demirel, NBK Touristic Firması Genel Müdürü Recep Yavuz ile rehberler katıldı.
Mustafa Demirel - 18.06.2018
Atav Heyeti, Perge'deki Kazı Çalışmaları İnceledi
Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Yönetim Kurulu Başkanı Yeliz Gül Ege, Perge Antik Kenti'nde yapılan kazı çalışmalarını, Kazı Başkanı Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel ve Prof. Dr. Nevzat Çevik ile inceledi.
Mustafa Demirel - 05.06.2018
Bergama'da Türkoğlu'na Güvenoyu
TFF 3'üncü Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor'un olağan genel kurulunda yeniden göreve talip olan başkan Süleyman Türkoğlu üst üste ikinci kez başkanlık koltuğuna oturdu.  Bergama Belediyesi Meclis Salonu'ndaki kongrenin divan kurulu başkanlığını Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç yaptı. Üyelerin oyunu alarak güven tazeleyen Başkan Türkoğlu'nun yönetimi şu isimlerden oluştu: Özcan Ala, Birkan Benek, Hasan Canoğlu, Gürcan Çelebi, İsmail Demir, Mehmet Demir, Mustafa Demirel, Haldun Kırlar, Mehmet Kızıltaş, Bülent Köse, Faruk Kuzgun, Kemal Mercan.
Mustafa Demirel - 29.05.2018
Muhafız Alayı Darbe Davası
Savunma yapan sanıklar Abdullah Haney, Osman Baydemir, Abidin Üçkazan, Mustafa Akman, Mustafa Demirel ve Yasin Kabakcı da suçlamaları kabul etmeyerek tahliye ve beraat talebinde bulundu.
Mustafa Demirel - 10.05.2018
Rehberler Perge'de 10 Sütunu Ayağa Kaldırıyor
Gelecekte de benzeri projelere yenilerini ekleyeceklerini aktaran Yavuz, 23 Haziran Cumartesi günü saat 10.00'da 250 rehberin katılımı ile Perge'yi ziyaret edeceklerini ve o gün birçok rehberin anlatımıyla Perge'yi yaşayacaklarını söyledi. Yavuz, isteyen herkesin o gün bu ziyarete katılabileceğini ve 250 rehberle Perge'yi gezme ve tanıma fırsatı bulabileceklerini kaydetti. Yavuz, Perge'deki sütunların ayağa kaldırılması kampanyası nedeniyle Vali Münir Karaloğlu, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar ve Perge Kazıları Başkanı Mustafa Demirel'e de teşekkür etti.
Mustafa Demirel - 11.04.2018
Turizmde 2018 "Perge Yılı" Olacak
Antalya Müzesi Müdürü Mustafa Demirel ise Perge'de bugüne kadar önemli kazılar yapıldığını, Perge'yi 2011'de 418 bin, 2017'de 64 bin, bu yılın ilk üç ayında ise 13 bin 135 kişinin ziyaret ettiğini aktardı.
Mustafa Demirel - 12.03.2018
Türk Firmaları Irak'ın Yeniden İnşasında Öncü Olmak İstiyor
Bursa'dan Irak'a 4 yıldır boya ihraç eden Siena Boya Fabrikası İhracat Sorumlusu Mustafa Demirel ise Musul başta olmak üzere büyük yıkımın meydana geldiği kentlerde aktif faaliyet göstermek için beklediklerini belirterek, Irak piyasasında kök salmak istediklerini ve ticari hacimlerini iki katına çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti.
Mustafa Demirel - 06.02.2018
Kayseri'de Ttb ve Mmo'ya Tepki Açıklamaları
Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Ersin Fener, "Makina Mühendisleri Odası'nın üst birliği Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliğinin görüşlerine katılmadığımızı, söz konusu devlet ve milletse harici tüm insan ve yapıların teferruattan ibaret olduğunu ifade eder, yüce Yaradan'dan ordumuza ve milletimize güç vermesini dileriz" dedi. Melikgazi Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel ise, Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konseyi'nin Afrin operasyonu ile ilgili 'Savaşa Hayır, Barışa Evet' şeklinde yaptıkları açıklamanın kendilerini bağlamadığını söyledi.
Mustafa Demirel - 29.01.2018
Ttb ile Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği'ne Tepki
Melikgazi Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel de benzer açıklama ile Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konseyi'nin Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili 'Savaşa Hayır Barışa Evet' şeklindeki açıklamalarının kendilerin bağlamadığını söyledi.
Mustafa Demirel - 29.01.2018
Ttb ile Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliğine Tepki
Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Ersin Fener, Makine Mühendisleri Odasının üst birliği Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliğinin görüşlerine katılmadığımızı, söz konusu devlet ve milletse harici tüm insan ve yapıların teferruattan ibaret olduğunu ifade eder, yüce yaradandan ordumuza ve milletimize güç vermesini dileriz dedi. Melikgazi Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel ise, Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konseyi'nin Afrin harekatı ile ilgili Savaşa Hayır Barışa Evet şeklinde yaptıkları açıklamanın kendilerin bağlamadığını söyledi.
Mustafa Demirel - 29.01.2018
Doktor ve Mühendislerden "Zeytin Dalı Harekatı"Na Destek
Doktorlar adına basın açıklaması yapan Mustafa Demirel, TBB'nin bildirisini kınadıklarını, devletin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin yanında olduklarını kaydetti.
Mustafa Demirel - 29.01.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Ersin Fener, "Makine Mühendisleri Odasının üst birliği Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliğinin görüşlerine katılmadığımızı, söz konusu devlet ve milletse harici tüm insan ve yapıların teferruattan ibaret olduğunu ifade eder, yüce yaradandan ordumuza ve milletimize güç vermesini dileriz" dedi. Melikgazi Hastanesi Başhekimi Mustafa Demirel ise, Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konseyi'nin Afrin harekatı ile ilgili "Savaşa Hayır Barışa Evet" şeklinde yaptıkları açıklamanın kendilerin bağlamadığını söyledi.
Mustafa Demirel - 21.12.2017
Antalya Valisi Karaloğlu: Noel Baba'nın Gerçek Kemikleri Bulunabilir
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer ilçesindeki Idyros Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu. Vali Karaloğlu'na antik kentteki incelemeleri sırasında Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Antalya Valiliği Rölöve ve Anıtlar Müdürü Cemil Karabayram, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, Idyros Antik Kenti Kazı Bilimsel Danışmanı Hakan Öniz, Idyros Antik Kenti Kazı Başkanı Doç.
Mustafa Demirel - 21.12.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer ilçesindeki Idyros Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu. Vali Karaloğlu'na antik kentteki incelemeleri sırasında Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Antalya Valiliği Rölöve ve Anıtlar Müdürü Cemil Karabayram, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, Idyros Antik Kenti Kazı Bilimsel Danışmanı Hakan Öniz, Idyros Antik Kenti Kazı Başkanı Doç.
Mustafa Demirel - 21.12.2017
Dha Yurt - Antalya Valisi Karaoğlu: Noel Baba'nın Gerçek Kemikleri Bulunabilir
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kemer ilçesindeki Idyros Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu. Vali Karaloğlu'na antik kentteki incelemeleri sırasında Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Antalya Valiliği Rölöve ve Anıtlar Müdürü Cemil Karabayram, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, Idyros Antik Kenti Kazı Bilimsel Danışmanı Hakan Öniz, Idyros Antik Kenti Kazı Başkanı Doç.
Mustafa Demirel - 16.11.2017
Tır'a Arkadan Çarpan Taksinin Şoförü Öldü
Kaza, bu sabah İzmir Çevreyolu Otogar yol ayrımında meydana geldi. Yönetimindeki 35 T 6352 plakalı taksi ile Işıkkent'ten Karşıyaka yönüne giden Mustafa Akyürek, emniyet şeridinde, 46 yaşındaki Mustafa Demirel yönetimindeki 35 VF 671 çekici, 35 ESE 63 dorse plakalı TIR'a arkadan çarptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Demirel Haberleri | Mustafa Demirel Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Demirel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Demirel kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya'da 'Müzede Selfie Günü' Etkinliğine Büyük İlgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 21:25:54. #1.15#

title