Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi oldu

Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi oldu

Demirören Haber Ajansı / Serhan TÜRK - Haberler | Spor

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün Şampiyonlar Ligi'nin yeni formatının tanıtımı için gittiği Türkiye Futbol Federasyonu'nda (TFF) Nihat Özdemir ile özel olarak görüştü. Ankaragücü maçı sonrası hakemlere isyan eden Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir'e, "Bu düzeni kuranlar rahmani değil, şeytani" dedi.

Galatasaray cephesinde kaybedilen MKE Ankaragücü maçının yankıları sürüyor. Sarı-kırmızılılar zirve yolunda ağır bir darbe aldığı Ankara deplasmanında, maç sonu hakemlere isyan etmişti. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün Şampiyonlar Ligi'nin yeni formatının tanıtımı için gittiği TFF ile olan toplantıda Nihat Özdemir ile özel olarak görüştü.

1 SAAT GÖRÜŞTÜLER

Yaklaşık 1 saat içeride kalan Mustafa Cengiz'in Özdemir ile dünkü karşılaşmayı konuştuğu ve hakemlerden şikayetçi olduğu öğrenildi. Haksızlığa uğradıklarını savunan ve bu durumdan rahatsız olduklarını ifade eden Cengiz, daha sonra TFF Riva Tesisleri'nden ayrıldı.

"PLANLI BİR EYLEM GİBİ GÖRÜNÜYOR"

"Bu düzeni kuranlar rahmani değil, şeytani. Her takım aleyhine hatalar yapılıyor ama Galatasaray aleyhine malum çevreler tarafından düzgün ve düzenli şekilde yapılıyor. Bunlar hata değil, planlı bir eylem gibi görünüyor. Bu böyle sürerse camia olarak tepkiler vereceğimizi söyledik. Endişelerimizi ve kaygılarımı ilettik. Eğer kaos çıkarmak isteyenler olursa, onlarla kavga etmesini de çok iyi biliriz ama, biz yarışın düzgün, dostça ve mertçe bir şekilde devam etmesini diliyoruz. Bunu dile getirdik."

Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi oldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Serhan TÜRK

Haber Yorumları (22)
ÖZFB Lİ: VAR odasına kim talimat veriyor derhal açıklanmalıdır. . ALİ KOÇ BU işin üzerine şiddetle gitmezsen , orada şeffaflığı sağlatamazsan bu 3 temmuz ekibi seni de yiyecek haberin olsun. . her pozisyonun 4 açıdan görüntüsü var , talimatlı var odası hangi görüntü fb aleyhine , gs lehine ise derhal onu servis ediyor bu kaçıncı ya. . . cambaza bak diyen gs malı götürüyor. AZİZ BAŞKAN olsa bu VAR ODASINI yerle bir ederdi. VAR ODASIMI, kumpas odasımı belli değil
REİS: VAR odasına kim talimat veriyor derhal açıklanmalıdır. . ALİ KOÇ BU işin üzerine şiddetle gitmezsen , orrada şeffaflığı sağlatamazsan bu 3 temmuz ekibi seni de yiyecek haberin olsun. . her pozisyonun 4 açıdan görüntüsü var , talimatlı var odası hangi görüntü fb aleyhine , gs lehine ise derhal onu servis ediyor bu kaçıncı ya. . . cambaza bak diyen gs malı götürüyor. AZİZ BAŞKAN olsa bu VAR ODASINI yerle bir ederdi. VAR ODASIMI, kumpas odasımı belli değil
REİS: GS-var-BEinsport şeytan üçgeni FB nin uzatma penaltılarını yedi. GS çığlık atarak bağıracak, var hemen çağıracak, beinsport sadece ayağına bastı gibi gözüken görüntüyü servis edecek(diğer görüntüde faulden sonra ayağa basılıyor)ve uzatma penaltısı anında 10 sn de iptal tıpkı gs maçındaki uyduruk ofsayt çizgisi gibi şipşak. FB gol atınca 2 dakika hata arayan var hakemleri nedense fb aleyhine alelacele KATLİAM kararını veriyorlar(talimatı kimden aldılarsa). . uyu ALİ KOÇ UYU. . GS hem çalsın hem oynasın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title