Mlada Boleslav, İstanbul'daki Hazırlıklarını Sürdürdü

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu İlk Maçında Yarın Galatasaray İle Karşılaşacak Olan Çek Temsilcisi Mlada Boleslav, İstanbul'daki İlk Antrenmanını Yaptı.istanbul'a Öğlen Saatlerinde Gelen Mlada Boleslav Takımı, Teknik Direktör Dusan Uhrin Yönetiminde, Ali Sami Yen Stadı'nda Bir Antrenman ...

Mlada Boleslav, İstanbul'daki Hazırlıklarını Sürdürdü

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında yarın Galatasaray ile karşılaşacak olan Çek temsilcisi Mlada Boleslav, İstanbul`daki ilk antrenmanını yaptı.
İstanbul`a öğlen saatlerinde gelen Mlada Boleslav takımı, teknik direktör Dusan Uhrin yönetiminde, Ali Sami Yen Stadı`nda bir antrenman yaparken, futbolcular kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.
Teknik direktör Uhrin`in, çalışmanın son bölümünde özellikle kanatlardan yapılan ortalarla tüm takıma gol organizasyonları çalıştırması da dikkati çekti.
Mlada Boleslav, Galatasaray karşısına iki as oyuncusundan yoksun çıkacak.
Çek temsilcisinde sarı-kart cezalısı olan Palat ve kırmızı kart cezalısı olan Abraham`ın yarın forma giyemeyeceği bildirilirken, Abraham`ın rövanş maçında da takımdaki yerini alamayacağı kaydedildi.
Mlada Boleslav`ın yarın Galatasaray karşısına, Kucera, Sevinsky, Vit, Brezinsky, Vaculik, Kysela, Matejovsky, Riegel, Polacek, Kulic ve Pecka muhtemel 11`i ile çıkması bekleniyor.
Mlada Boleslav`ın yarın sabah bir antrenman daha yapacağı kaydedildi.