Mehmet Ergün Haberleri

Mehmet Ergün haber, Mehmet Ergün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ergün - 19.03.2019
Türkiye'nin İlk Yerden Beslemeli Tramvay Hattının Test Sürüşüne Başlandı
Test sürüşüne İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, Fatih Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken katıldı.
Mehmet Ergün - 19.03.2019
Türkiye'nin İlk Yerden Beslemeli Tramvay Hattının Test Sürüşüne Başlandı
Test sürüşüne İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, Fatih Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken katıldı.
Mehmet Ergün - 17.03.2019
İçişleri Bakanı Soylu: "Bir Karadeniz Evladı PKK'ya Taşeronu Olmaz, Celladı Olur"
İçişleri Bakanı Soylu: "Bir Karadeniz evladı PKK'ya taşeronu olmaz, celladı olur" İSTANBUL - Yerel seçim çalışmaları kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Fatih Belediye Başkan adayı Ergün Turan, Fatihlilerle bir araya geldi. Balat'da düzenlenen mitingde konuşma yapan Soylu, Ekrem İmamoğlu'na seslenerek: "Ey İmamoğlu, ben de Karadeniz evladıyım. Bir Karadeniz evladı PKK'ya taşeronu olmaz, celladı olur" dedi. 31 Mart yerel çalışmaları kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan, Balat'da Fatihlilerle buluştu.
Mehmet Ergün - 17.03.2019
Binali Yıldırım ve Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan Kastamonulularla Buluştu
Binali Yıldırım ve Fatih Belediye Başkan adayı Ergün Turan Kastamonulularla buluştu İSTANBUL - AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve Fatih Belediye Başkan adayı Ergün Turan, Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi açılışında Kastamonulularla bir araya geldi. 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve Fatih Belediye Başkan adayı Ergün Turan Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi açılışında Kastamonulularla bir araya geldi. Yıldırım gençlerin toplum için önemini vurgulayarak; "Bugün nüfusumuzun yüzde 100'ü gençlerden oluşmuyor ama gelecekte yüzde 100'ü gençlerden oluşacak" dedi. "İstanbul'u dünyada parmakla gösterilen şehirler arasına sokacağız" diyen Yıldırım, birlik içerisinde bunu gerçekleştirebileceklerini ifade etti. Protokol daha sonra merkezin açılış kurdelesini kesti. "İstanbulumuz'u da ülkemizi de dünyada parmakla gösterilen şehirler arasına sokacağız"" "Gençlerimiz bizim geleceğimiz" diyerek gençlerin Türkiye için önemini vurgulayan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Gençler bizim geleceğimiz. Bugün nüfusumuzun yüzde 100'ü gençlerden oluşmuyor ama gelecekte yüzde 100'ü gençlerden oluşacak. Biz de istiyoruz ki bu güzel ülkemizi gençlerimize en iyi şekilde teslim edelim, emanet edelim. Nasıl bizlere dedelerimiz tarafından bu güzel topraklar emanet edildiyse, biz de aynı şekilde gözümüzün içi gibi koruyarak teslim edelim. Bunun için İstanbul'da yapacak çok işimiz var. Bu işleri tek başımıza yapamayız. Beraber çalışacağız, birlikte gayret edeceğiz. Birlikte İstanbulumuz'u da ülkemizi de dünyada parmakla gösterilen şehirler arasına sokacağız" dedi. "2019 yılında da yeni bir belediyeciliğin başlayacağı inancı ve kanaatindeyim" 31 Mart yerel seçimlerinin, yeni bir belediyecilik anlayışı getireceğini ifade eden AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Mehmet Ergün Turan, "Binali Yıldırım'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla İstanbul'da, Cumhurbaşkanımız'ın başlattığı 94 belediyeciliği gibi 2019 yılında da yeni bir belediyeciliğin başlayacağı inancı ve kanaatindeyim.
Mehmet Ergün - 10.03.2019
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan, Kastamonulularla Bir...
31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver ve AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı Mehmet Ergün Turan, Kastamonu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (KASDER) düzenlemiş olduğu "Kastamonulular Buluşuyor"...
Mehmet Ergün - 24.02.2019
Suriçi'ni Millet Bahçesine Çevireceğiz"
AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Mehmet Ergün Turan, "Tarihi Yarımada olarak bilinen Yedikule'den Topkapı'ya kadar olan Suriçi'ni millet bahçesine çevireceğiz.
Mehmet Ergün - 21.02.2019
Fatih Belediye Başkan Adayı Turan: "Fatih Spor Tesisi Anlamında En Önemli İlçelerden Biri Olacak"
Ak Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Mehmet Ergün Turan, Vefa Spor Kulübü'nün genç oyuncularıyla bir araya geldi.
Mehmet Ergün - 17.12.2018
Marmara Gazeteciler Federasyonu Edirne'de Toplandı
Toplantıya, Bilecik Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ergün, Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hafize Akıncı, Çorlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Levent Silistire, İnternet Gazeteciler Derneği Başkanı Sinan Tunç, Sakarya Gazeteciler Birliği Derneği Başkanı Zeki Aydıntepe, Yalova Gazeteciler Derneği Başkanı Ayhan Polat, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sadullah Özcan ile Konfederasyon Yönetim Kurulundan bazı üyeler ve federasyon delegeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ergün Haberleri | Mehmet Ergün Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehmet Ergün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ergün kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Turan, Fatih'te Spor Sahası Sayısını 6'ya Çıkarmayı Planlıyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 01:36:21. #1.15#
title