Haberi Paylaş

Eski Model Ebru Şancı, Bayramda Uygulanacak Toplu Taşıma Ücreti İndirimini Beğenmedi

Magazin Haberleri

Eski model Ebru Şancı Öztürk, Bayramda toplu taşıma ücretini yüzde 50 indirimli olmasını "Eskiden beleşti" yorumuyla eleştirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, daha önceki bayramlarda da olduğu gibi toplu taşıma araçlarına ek seferler konulması ve bu araçların yüzde 50 indirimli taşıma yapmalarını karara bağladı. Bayram indirimini bekleyen halk bu karara sevinmişti.

İNDİRİMDEN MEMNUN KALMADI

Futbolcu Alparslan Öztürk ile evlenen ve ikiz bebek dünyaya getiren oyuncu Ebru Şancı Öztürk, bayramda yapılan toplu taşıma indirimini eleştirdi. Sosyal medya hesabından bayramda yüzde 50 indirimli ulaşıma "Eskiden beleşti" yorumunu yaptı.

Eski Model Ebru Şancı, Bayramda Toplu Taşıma Ücreti İndirimini Beğenmedi

"ESKİDEN BELEŞTİ"

Birkaç yıl önceye kadar bayramlarda ücretsiz olan toplu taşıma son yıllarda yüzde 50 indirimle halka hizmet sunuyor. İBB'nin bayramda toplu taşımayı yüzde 50 yapması üzerine eski model Ebru Şancı instagram hikayesinde haberi "Eskiden beleşti" yorumuyla paylaşım yaptı.

Eski Model Ebru Şancı, Bayramda Toplu Taşıma Ücreti İndirimini Beğenmedi

Haberler.com - Magazin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ebru Şancı Bayram Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (56)

sonnokta:

işine gelince bu gün bayram bedava olsun işine gelmeyince dine islamı alet ediyorlar desin. ne ala. menfaat oldumu tatil oldumu evet. tatil bittimi hadi sen camiye dinin yeri camidir deyip kovala . . dini yönetileri kaldıran insanlar kendilerini ilahlaştırıyorlar o ayetlere karşılık kendi ayetlerini yerleştiriyorlar yapılan işlem aynı ceza hoş görü adalet bunların hapsi şeriatta varken sen zateen var olan bişeyi kaldırıp aynısını kendin yazıp kendini lahlaştırmış oluyorsun

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
dogruya dogru:

beles olsa otersınız beles olmassa otersınız yeter artık be defolunnnnnn

Cevap Yaz10Yayından Kaldır
Doğrucu:

Ama reklam amaçlı söyledi ama gerçekten millet için söyledi. Doğru söylüyor. Önceden bayramlarda tüm belediye otobüsleri ücretsizdi. Millet için iyiydi. Bir bahane ile hem gezip hemde misafirliklere daha çok gidiliyordu. Gerçi şimdi millet bayramı birbirine ziyaret değilde tatil amaçlı artık daha çok değerlendiriyorlar.

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title