Günler öncesinden tükendi! İstanbul-Antalya bileti 872 liradan satıldı

Günler öncesinden tükendi! İstanbul-Antalya bileti 872 liradan satıldı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olarak açıklanmasının ardından vatandaşlar da havayolu ve otobüs firmalarına yüklendi. Özellikle uçak bilet fiyatlarında artış meydana gelirken, İstanbul- Antalya arası uçuşların 872 liraya kadar alıcı bulduğu öğrenildi.

Kurban bayramı tatili en çok, pandemi döneminde büyük sıkıntılar yaşayan havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. 9 günlük tatili, kendi şehirlerinin dışında değerlendirmek isteyen vatandaşların yoğunluk oluşturmasının ardından bilet fiyatları 362 liradan ile 872 lira arasında alıcı buldu.

872 LİRADAN EKONOMİ SINIFI BİLETİ SATILDI

Birçok şehre uçak biletleri günler öncesinden tükenirken, İstanbul-Antalya arası ekonomi sınıfı bileti bile 872 liradan satıldı.Bir kişi tek yön Business bilet ise bin 362 lira ile bin 785 lira arasında alıcı buldu.

TALEPLERİ KARŞILAMAKTA ZORLANDILAR

9 günlük bayram tatili nedeniyle uçak biletlerine yoğun ilgi yaşandı. Artan talep üzerine yüzlerce ek sefer koyan havayolu şirketleri talebi karşılamakta zorlandı. Van, Muş, Diyarbakır, Antalya, Bodrum seferlerinin biletleri günler öncesinden tükendi. Havayolu şirketleri talebin çok olduğu bu bölgelere ek seferler düzenledi.

Günler öncesinden tükendi! İstanbul-Antalya bileti 872 liradan satıldı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (2)
NAMİK KEMAL ERDEM: Pandemi var biletler altın borsa gibi bugün 500 yarın 650 .bir tarafdan zara ediyormuş öbür taraf kaziklama devam birilere para lazım bu kesin
HALİL HABİB: Demek ki milletimizde para çok kimse ses etmediğine göre
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title