Haber : İntihar Süsü - Haberler

Haberi Paylaş

  İntihar Süsü

  İntihar Süsü

  Barış Can Çelik'in yönettiği "İntihar Süsü" tiyatro oyunu, aralık ayında 1001 Sanat Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

  Barış Can Çelik'in yönettiği "İntihar Süsü" tiyatro oyunu, aralık ayında 1001 Sanat Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

  -Bizler gerçek adımızı kullanmayız. Siz olsanız kullanır mıydınız?.. Karman çorman bir oyun… Kim kiminle? Hangisi kimin bardağı? Bardakların hangisinde zehir var? Asıl ölmesi gereken kişi kim? Siz, o muydunuz yoksa diğeri mi? Nasıl bir oyun bu? İşte belki de en doğru zaman bugündü. Yaptıklarından ve hayattan sıkılmış olan Filiz bugünün geleceğini dört gözle bekliyordu. Filiz her şey için hazırdı.

  "Peki ya diğerleri… Çok sevdiği kocası Levent, sekreteri Ece ve EXIT firmasının samimi, zeki bir o kadar paragöz olan Hakan Bey bu güne hazır mıydı? Tek bir hata bugünün telafisini geri getirebilir miydi? Kadehler, müzikler ve dilinin ucunda hazırlanmış ve söylenmesini bekleyen birkaç son cümle…

  Sonrası için sadece ayaklarımızdan bahsettiler. Soğuk… Sevdiği kadının çok güzel bir şekilde yaşamanı sonlandırmak isteyen Levent, aslında ona bir bakıma yaşamanın ne güzel olduğunu da anlatmaya çabalarken, işleri tersine götüren bir adamla tanışırlar. Hakan Bey! Hakan bey işleri tersine döndürürken aslında herkesin hayatını bir şekilde döndürmüş ve kendisini her zaman olayların dışında bulmuştur ve zaman geçtikçe bu iş artık bir girdaba dönüşmüştür.

  Oyuncu Tayfası olarak gelin bizimle birlikte bu tersine dönen her şeyi başa saralım ve mutlu bir hayat yaşayalım."

  Oyuncular

  Ömer Faruk Yıldırım

  Kerem Büyüktaş

  Sena Karaman

  Burak Aydın

  Zeynep Derin Şenyiğit

  Yazan: Eric Chappell

  Yöneten: Barış Can Çelik

  Reji Asistanı: Ecem Gündoğan, Hikmet Öztek

  Işık: Yunus Emre Usta

  Ses: Murat Dedei

  Dekor Uygulama: Coşkun Gültekin, Ali Nadir Birim

  Kostüm: Beyza Birgen

  Sanat Yönetmeni: Kerem Yılmaz Tür: Yetişkin Oyunu

  Süre: İki perde / 120 Dakika

  Etkinlik.io / Kültür Sanat

  Kültür Sanat Haberler

  Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

  Son Dakika Haberleri

  title