Konya Polisten Kaçarken Düşüp Ayağını Kırdı

Konya Polisten Kaçarken Düşüp Ayağını Kırdı

Polisten kaçarken düşüp ayağını kırdıKONYA'nın Seydişehir İlçesi'nde boş ve atıl vaziyetteki bir fabrika binasında bakır kabloları çalmaya çalışan 3 şüpheliden Hasan A., polisten kaçarken dere yatağının üstünden atlarken düşüp sol ayak bileğini kırdı.

Polisten kaçarken düşüp ayağını kırdı

KONYA'nın Seydişehir İlçesi'nde boş ve atıl vaziyetteki bir fabrika binasında bakır kabloları çalmaya çalışan 3 şüpheliden Hasan A., polisten kaçarken dere yatağının üstünden atlarken düşüp sol ayak bileğini kırdı. Hasan A., ambulansla hastaneye kaldırılırken diğer 2 kişi gözaltına alındı.

Olay, bugün öğle saatlerinde Seydişehir- Antalya karayolunda bulunan boş ve atıl vaziyetteki bir fabrika binasında meydana geldi. Hasan A. babasına ait 07 Z 0795 plakalı otomobille yanında Ömer G. ve Emrah S., ile birlikte kullanılmayan fabrika binasını gitti. İddiaya göre 3 kişi buradaki bakır kabloları söküp çuvala koyduğu sırada fabrikanın sahibi geldi. Fabrikanın sahibinin geldiğini fark eden 3 kişi, koşarak kaçmaya başladı. Fabrika sahibi de polise haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, çevredeki şüphelileri aramaya başladı. Bu sırada 3 kişi saklandıkları yerden çıkıp, tekrar kaçmaya başladı. Şüphelilerden Hasan A. kaçarken dere yatağının üstünken atlamak isterken düştü. Polis tarafından yakalanan Hasan A., Emrah S. ve Ömer G., sorgulanmak üzere polis merkezine getirildi. Ancak Hasan A.'nın düştükten sonra sol ayak bileğini kırdığı anlaşıldı. Bunun üzerine polis, ambulans çağırdı. Hasan A., ambulansla Seydişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hasan A.'nın 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezasının olduğunu öğrenildi.

Soruşturma sürüyor.