Kilimli Haberleri

Kilimli haber, Kilimli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kilimli - 9.2.2020
Bartın ve Zonguldak'ta eğitime kar engeli
Zonguldak'ta da olumsuz hava koşulları nedeniyle Ereğli, Kilimli ve Alaplı ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki, Çaycuma'da ise tüm okullarda yarın eğitime ara verildi.
Kilimli - 1.2.2020
Zonguldak'ta 2 işçinin hayatını kaybettiği ocağın sahibi tutuklandı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, ruhsatsız işletilen ve 2 işçinin hayatını kaybettiği maden ocağının sahibi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kilimli - 1.2.2020
Zonguldak'ta 2 madencinin öldüğü göçüğe ilişkin gözaltına alınan şüpheli tutuklandı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, ruhsatsız işletilen maden ocağında meydana gelen göçükle ilgili gözaltına alınan zanlı cezaevine gönderildi.
Kilimli - 1.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Evin görüntüsü Polis ekiplerinin ve olay yeri inceleme ekiplerinin görüntüsü Yaşlı kadının cesedinin cenaze aracına konulurken görüntüsü ve detaylar HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ================================= Marmaris'te 4 milyonluk kasa hırsızlığına 4 gözaltı MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde 2 ayrı villada gerçekleşen kasa hırsızlığıyla ilgili 1'i Suriye vatandaşı olmak üzere 4 kişi polis tarafından yakalandı. Zanlıların 4 milyon lirayı bulan bir hırsızlığı gerçekleştirdiği tespit edildi.  Tepe ve Siteler Mahallesi'nde 1 hafta önce 2 ayrı villada, 4 milyon lirayı bulan 2 ayrı kasa hırsızlığı gerçekleşti. Zanlılar 1 milyon lira değerinde 20 bin 600 adet özel pul koleksiyonu, 250 bin lira değerinde döviz, 50 bin dolar değerinde saat ve 2.5 milyon lirayı aşkın birtakım ziynet eşyaları çalındı. Çocuklarıyla birlikte yarıyıl tatili için şehir dışında olan 2 aile, evlerine döndüklerinde hırsızlık fark ederek, polise bildirdi. İlçe Asayiş Büro Amirliği ekipleri harekete geçerek, villalarda inceleme yaptı. Mahallelerdeki 30 ayrı güvenlik kamerası kayıtları incelendi. Ekipler, kasa hırsızlığından sabıkalı M.F. (30) ve İ.K.'yı (25) tespit etti. Bu iki zanlı, Aydın'da bir kuyumcuda ziynet eşyaları bozdururken yakalandı. Ayrıca olayla bağlantılı Suriyeli E.A. (26) ile Türk vatandaşı C.A. (26), Marmaris'te yakalanarak emniyete getirildi. Şüphelilerin sorgularında suçlarını itiraf ettiği öğrenildi. Bir depoya konulduğu öğrenilen iki kasa ise bulundu. Güvenlik kamera kayıtlarında İ.K. ve M.F.'nin villadan kasa ve eşyalarla çıktığı görüldü. Çalıntı eşyaların ele geçirildiği ve sahiplerine teslim dildiği öğrenildi. Ele geçilen ABD, Kanada, İsveç ve Avrupa'nın 10 ülkesinden 17 yılda toplanan koleksiyon pullarının değerinin 1 milyon lira olduğu öğrenildi. Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------- Mahkemeye çıkartılan dört şüphelinin genel görüntüsü Ele geçirilen malzemelerin genel-ayrıntılı görüntüsü Kasa hırsızlığından sabıkası bulunan M.F. ve İ.K. villadan kasa çıkartırken güvenlik kamera görüntüleri Ele geçirilen 1 milyon değerinde pul koleksiyonun iki fotoğraf Haber- Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ================================= Kaçak ocakta ölen işçi babasıyla aynı kaderi paylaşmış  ZONGULDAK'ın Kilimli ilçesinde, 80 gün önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak çalıştırılan kömür ocağında, Murat Ovaz (41) ile birlikte göçük altında kalarak hayatını kaybeden Sebahattin Kalaycıoğlu'nun (47) babası Cemil Kalaycıoğlu'nun da 20 yıl önce kaçak ocakta yaşamını yitirdiği ortaya çıktı.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -İlçe merkezi -Demokrasi meydani -Hoparlörlerden uyarı anonsu -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) ============================= Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor (5) DİĞER İŞÇİNİN DE CESEDİNE ULAŞILDI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte Sabahattin Kalaycıoğlu'nun cenazesi çıkarılırken, Murat Ovaz'ın da cesedine ulaşıldığı bildirildi.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Değirmendere virajından detay Değirmendere tabelası detay Kaza yapan otomobil detay Kazaların yaşandığı yoldan detay Kaza yapan otomobilden detay Haber- Kamera: Levent YENİGÜN/KEMER (Antalya), ============================ Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor (5) DİĞER İŞÇİNİN DE CESEDİNE ULAŞILDI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte Sabahattin Kalaycıoğlu'nun cenazesi çıkarılırken, Murat Ovaz'ın da cesedine ulaşıldığı bildirildi.
Kilimli - 31.1.2020
Zonguldak'ta maden ocağındaki göçükte kalan 2 işçinin cesedine ulaşıldı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız işletilen maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçinin cansız bedenlerine ulaşıldı.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Haber: TEKİRDAĞ, =============================== Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(4) BİR İŞÇİNİN CESEDİ OCAKTAN ÇIKARILDI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte bir işçinin cesedi çıkarıldı.
Kilimli - 31.1.2020
Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(4)
BİR İŞÇİNİN CESEDİ OCAKTAN ÇIKARILDIZonguldak'ın Kilimli ilçesinde kaçak maden ocağında meydana gelen göçükte bir işçinin cesedi çıkarıldı.
Kilimli - 31.1.2020
Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(3)
VALİ BEKTAŞ GÖÇÜĞÜN NASIL OLDUĞUNU ANLATTIZonguldak'ın Kilimli ilçesinde, 80 gün önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak çalıştırılan kömür ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçiler Sabahattin Kalaycıoğlu ve Murat Ovaz'ı kurtarma çalışmaları, 16 saattir devam ediyor.
Kilimli - 31.1.2020
Zonguldak'ta ruhsatsız işletilen maden ocağında göçük
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız işletildiği belirtilen maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 kişinin kurtarılması için çalışmalar devam ediyor.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
HABER: Mehmet Mucahit CEYLAN, Nurettin FİDANCAN / SİVRİCE (Elazığ), ================================ Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(3) VALİ BEKTAŞ GÖÇÜĞÜN NASIL OLDUĞUNU ANLATTI Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, 80 gün önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak çalıştırılan kömür ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçiler Sabahattin Kalaycıoğlu ve Murat Ovaz'ı kurtarma çalışmaları, 16 saattir devam ediyor.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Gemiden drone görüntüleri Haber-Kamera: Çağlar ÖZTÜRK/DÖRTYOL,(Hatay), ============================== Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor(2) VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI Zonguldak Valiliği maden kazası ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Valiliğin açıklaması şöyle: "30 Ocak günü saat 23.30 sıralarında Zonguldak Kilimli ilçesi Bölüm Mahallesi Pelit Sokak üzeri Enka Madenciliğe ait 6 nolu saha içerisinde 11.
Kilimli - 31.1.2020
Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor (2)
VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI Zonguldak Valiliği maden kazası ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Valilik açıklamasında şöyle denildi: "30 Ocak günü saat 23.30 sıralarında Zonguldak Kilimli ilçesi Bölüm Mahallesi Pelit Sokak üzerindeki Enka Madencilik'e ait 6 nolu saha içerisinde, 11.
Kilimli - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Vurulan bölge Kurtarma ekiplerinin çalışmaları Haber-Kamera: REYHANLI(Hatay), ================================ KAÇAK MADEN OCAĞINDA GÖÇÜK: 2 İŞÇİ MAHSUR ZONGULDAK'ın Kilimli ilçesinde, daha önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak işletilen kömür ocağında meydana gelen göçükte işçiler Sabahattin Kalaycıoğlu ve Murat Ovaz mahsur kaldı.
Kilimli - 31.1.2020
Kaçak ocakta göçükte mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları devam ediyor
ZONGULDAK'ın Kilimli ilçesinde, daha önce mühürlenmesine rağmen kaçak olarak işletilen kömür ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçiler Sabahattin Kalaycıoğlu ve Murat Ovaz'ı kurtarma çalışmaları 8 saattir devam ediyor.
Kilimli - 31.1.2020
Zonguldak'ta maden ocağında göçük
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız işletildiği belirtilen bir maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 kişinin kurtarılması için çalışma başlatıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kilimli Haber, Kilimli Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Kilimli haber sayfamızda Kilimli haberleri okuyabilir, Kilimli son dakika haberleri ve güncel Kilimli gelişmelerini görebilirsiniz. Afganistan'dan savaştan kaçtı sporla hayata tutundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 06:22:24. #1.15#
title