Kafkas Üniversitesi Kars'ın Sporuna Hizmet Veriyor - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Kafkas Üniversitesi Kars'ın Sporuna Hizmet Veriyor

Kafkas Üniversitesi Kars'ın Sporuna Hizmet Veriyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor

Her geçen gün daha da büyüyerek Kafkasların Üniversitesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kafkas Üniversitesi, Kars’ın sporuna da hizmet veriyor.

Her geçen gün daha da büyüyerek Kafkasların Üniversitesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kafkas Üniversitesi, Kars'ın sporuna da hizmet veriyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü'ne ait stadyum ve Kapalı Spor Salonu'nun yıkılmasından sonra spor yapılacak mekanlar olmayınca KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, üniversite spor komplekslerini Kars'ın sporuna açtı. Rektör Prof. Dr. Sami Özcan, Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadyumu'nda Bölgesel Amatör Lig (BAL) Liginde bulunan Kars 36 Spor maçlarının oynanmasına izin verdi.

Ardından Türkiye Voleybol 1'inci Liginde bulunan Gençkafkars Voleybol takımına Kapalı Spor Salonu'nun kapılarını sonuna kadar açtı. Son olarakta Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kars Satranç İl Temsilciliği tarafından organize edilen Türkiye Kupası Kars Satranç İl Birinciliği müsabakaları için üniversite tesislerini kapılarını açarak turnuvanın burada yapılmasını sağladı. - KARS

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Sami Özcan, Kars, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title