Kaçak Elektrik Haberleri

Kaçak Elektrik haber, Kaçak Elektrik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaçak Elektrik - 16.05.2018
Dicle Elektrik, Diyarbakır'ın Enerji Altyapısına 402 Milyon Lira Yatırım Yaptı
Yaka, gerçekleştirilen yatırımları açıklarken şöyle dedi: "İl Müdürlüğü olarak 15 bin 355 kilometrekare alandaki 17 ilçede, 1,6 milyon nüfusa 1.296 personel ve 245 araçla 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. İlimizde sayıları 521 bini bulan abonelerimize Enerji Bakanlığı ve Elektrik Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) hizmet kalitesi yönetmelikleri doğrultusunda kaliteli ve kesintisiz enerji vermek için çalışıyoruz. Özelleştirme sonrasında Diyarbakır'da gerçekleştirdiğimiz yatırımlar 402 milyon 400 bin liraya ulaştı. Şehir şebekesini yer altına alıyoruz. Bu sayede hem şehir elektrik şebekesi daha güvenli ve kaliteli olacak, hem de görüntü kirliliği sona erecek. Yeraltı şebekesinin bir diğer faydası da kaçak elektrik kullanımını engellemesi.
Kaçak Elektrik - 15.05.2018
Dicle Elektrik'ten Diyarbakır'a 402 Milyon Liralık Yatırım
KAÇAK TÜKETİM YÜZDE 62'YE DÜŞÜRÜLDÜ Yaka, gerçekleştirilen yatırımları açıkladı ve şunları söyledi: "İl Müdürlüğü olarak 15 bin 355 kilometrekare alandaki 17 ilçede, 1,6 milyon nüfusa bin 296 personel ve 245 araçla 7 gün, 24 saat hizmet veriyoruz. İlimizde sayıları 521 bini bulan abonelerimize Enerji Bakanlığı ve Elektrik Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) hizmet kalitesi yönetmelikleri doğrultusunda kaliteli ve kesintisiz enerji vermek için çalışıyoruz. Özelleştirme sonrasında Diyarbakır'da gerçekleştirdiğimiz yatırımlar 402 milyon 400 bin liraya ulaştı. Şehir şebekesini yeraltına alıyoruz. Bu sayede hem şehir elektrik şebekesi daha güvenli ve kaliteli olacak, hem de görüntü kirliliği sona erecek. Yeraltı şebekesinin bir diğer faydası da kaçak elektrik kullanımını engellemesi.
Kaçak Elektrik - 15.05.2018
Dicle Edaş, Diyarbakır'a 402 Milyon Lira Yatırım Yaptı
Şirket olarak Diyarbakır'daki yatırımlarına hızla devam ettiklerini vurgulayan Yaka, şunları kaydetti: "İl Müdürlüğü olarak 15 bin 355 kilometrekare alandaki 17 ilçede, 1,6 milyon nüfusa bin 296 personel ve 245 araçla 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. İlimizde sayıları 521 bini bulan abonelerimize Enerji Bakanlığı ve Elektrik Piyasası Düzenleme Kurumunun hizmet kalitesi yönetmelikleri doğrultusunda kaliteli ve kesintisiz enerji vermek için çalışıyoruz. Özelleştirme sonrasında Diyarbakır'da gerçekleştirdiğimiz yatırımlar 402 milyon 400 bin liraya ulaştı. Şehir şebekesini yer altına alıyoruz. Bu sayede hem şehir elektrik şebekesi daha güvenli ve kaliteli olacak, hem de görüntü kirliliği sona erecek. Yer altı şebekesinin bir diğer faydası da kaçak elektrik kullanımını engellemesi.
Kaçak Elektrik - 14.05.2018
Elektrikte Kayıp Kaçak Oranı Yüzde 13 Seviyesine Düştü
Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen, elektrikte kaçak oranını özelleştirme öncesi ve sonrası olarak değerlendirdi. Öncesinde yüzde 20 oran kaçak elektrik oranı şu an yüzde 13 seviyesinde.
Kaçak Elektrik - 07.05.2018
Şanlıurfa'da Kaçak Elektrik Kullanımıyla Mücadele Çalışmaları
Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ) ekiplerince isot tarlasında yer altına gizlenmiş kaçak elektrik hattı tespit edildi.
Kaçak Elektrik - 07.05.2018
İsot Tarlasında Kaçak Elektrik Hattı Bulundu
anlıurfa'nın Harran ilçesinde bir çiftçi isot tarlasını sulamak için kaçak elektrik hattı kullandığı gerekçesiyle hakkında cezai işlem uygulandı.
Kaçak Elektrik - 07.05.2018
Dha Yurt Bülteni- 5
Dağlık bölgede tuvalete diye gitti, 6 saat sonra bulunduManisa'nın Yunusemre ilçesi Yuntdağı bölgesinde bulunan Türkmen Şelalesi'ne giden 21 yaşındaki Emre Denli, tuvalet ihtiyacını gidermek için arkadaşlarından uzaklaştı.
Kaçak Elektrik - 07.05.2018
İsot Tarlasında Kaçak Elektrik Hattı Bulundu
Dicle Elektrik Dağıtım, kayıt altındaki abonelerinin daha kaliteli enerji alabilmesi için kayıt dışı kullanıma karşı mücadelesini artırdı.
Kaçak Elektrik - 03.05.2018
Yargıtay'dan Emsal Karar: Elektrik Mührünü Kırana Beraat
Habertürk'ten Fevzi Çakır'ın haberine göre, Uşak Banaz'da faturasını ödemeyen bir abonenin elektriği, 4 Haziran 2012'de kesildi ve sayacı da mühürlendi. Vatandaş, elektrik dağıtım şirketince vurulan mührü kırarak tüketime devam etti. Kaçak elektrik kullanımını fark eden dağıtım şirketi, 1 Ağustos 2013'te tutanak tutarak durumu savcılığa bildirdi.
Kaçak Elektrik - 02.05.2018
Kendilerini İhbar Eden Mahalleliye 'İmar Barışı' Müjdesi
İZMİR'in Bornova ilçesinde elektrik bağlatmak için yaptıkları başvuruların kabul edilmemesi üzerine, protesto amacıyla kaçak elektrik kullandıklarını söyleyip kendilerini ihbar eden Eğridere Mahallesi'ndeki vatandaşlara, hükümetin açıkladığı 'imar barışı' düzenlemesi müjde oldu.
Kaçak Elektrik - 02.05.2018
Kendilerini İhbar Eden Mahalleliye 'İmar Barışı' Müjdesi
İZMİR'in Bornova ilçesinde elektrik bağlatmak için yaptıkları başvuruların kabul edilmemesi üzerine, protesto amacıyla kaçak elektrik kullandıklarını söyleyip kendilerini ihbar eden Eğridere Mahallesi'ndeki vatandaşlara, hükümetin açıkladığı 'imar barışı' düzenlemesi müjde oldu.
Kaçak Elektrik - 02.05.2018
Dha Yurt Bülteni - 10
Görüntü Dökümü: ----------------------- Kaza sonrası olay yeri görüntüsü Vatandaşın tepkisi Polisin önlemi Boyut: 153 mb, Süre: 1 dk 22 sn Haber: Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, ======================================== Kaçak elektrik kullandıkları için kendilerini ihbar eden mahalleliye sevindiren haber İzmir'in Bornova ilçesine bağlı Eğridere Mahallesi'nde vatandaşlar, elektrik bağlatmak için yaptıkları başvuruların kabul edilmemesi üzerine ilginç bir protestoya imza atmış ve kaçak elektrik kullandıklarını söyleyip kendilerini ihbar etmişlerdi.
Kaçak Elektrik - 30.04.2018
Sedaş'tan Kaçağa Karşı Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Mesajları;
SEDAŞ, kaçak enerjiyle mücadele kapsamında "Kaçak elektrikle İlgili Bilgilendirme ve Bilinçlendirme" projesini 2018 yılında da sürdürecek.
Kaçak Elektrik - 25.04.2018
6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı
Yayan, akıllı şebekelerin, yenilenebilir enerji kaynaklarının sisteme dahil edilmesini ve enerji kayıp kaçaklarının kontrol altına alınmasını sağlayabildiği için önem taşıdığına işaret ederek, şöyle devam etti: "Isınma, üretim, ulaştırma gibi faaliyetlerde enerji kaynağı olarak yüksek oranda kömür, petrol, doğalgaz gibi fosil kökenli yakıtlar kullanıyoruz. Bu tarz yakıtların kullanılmasıyla atmosfere insan sağlığına zararlı gazlar salınıyor. Akıllı şebeke teknolojileri sayesinde rüzgar, güneş, jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından elde edilen elektriğin şebekeye aktarımı kolayca yapılabilecek ve böylece çevre dostu enerji üretilerek, karbon salınımı azaltılacaktır. Dünyada birçok ülke, akıllı şebeke stratejilerini, vizyonunu belirleyerek uygulamaya başlamış bulunuyor. Akıllı şebeke sisteminin en temel öğesi olan akıllı sayaçlar, mevcut şebeke sistemlerinde yer alan sayaçtan farklı olarak sahip olduğu haberleşme altyapısıyla çift yönlü veri akışına imkan sağlıyor. Akıllı sayaçlar enerjinin yüksek doğrulukla ölçülmesi, sayaç okumalarının uzaktan otomatik olarak yapılabilmesi, rüzgar, güneş gibi çevre dostu yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretilebilmesi, kayıp ve kaçak elektrik kullanımının önlenmesi, akıllı ev aletlerinin uzaktan yönetilmesi gibi konularda da çok yönlü fayda sağlayacaktır.
Kaçak Elektrik - 17.04.2018
Dicle Edaş'tan Ödüllü Afiş Tasarım Yarışması
Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'ın (EDAŞ) düzenlediği toplam 60 bin lira ödüllü "Kaçak Elektrik ve İsrafa Karşı En İyi Mesaj ve Afiş Tasarımı Yarışması" için yapılacak başvuruların 30 Nisan'da sona ereceği bildirildi.
Kaçak Elektrik - 17.04.2018
Dicle Elektrik'in 60 Bin Liralık Ödüllerine Son Başvuru 30 Nisan
KAÇAK ELEKTRİK KULLANIMINA KARŞI EN İYİ MESAJ VE AFİŞ BELİRLENECEK Dicle Elektrik tarafından başlatılan Kaçak Elektrik ve İsrafa Karşı En İyi Mesaj ve Afiş Tasarımı Yarışması'na başvuranlar, kaçak elektrik kullanımına karşı kendi mesajını belirledikten sonra, mesaja uygun bir afiş tasarımını, başvuru belgesiyle birlikte doldurarak Dicle Elektrik'in ilan ettiği başvuru adreslerine gönderecek veya şirketin internet sitesi üzerinden dijital olarak yükleyebilecek.
Kaçak Elektrik - 17.04.2018
Dedaş'tan Tatil ve 60 Bin Lira Ödüllü Kaçak Elektrik Slogan Yarışması
DİCLE Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (DEDAŞ) lise öğrencilerine yönelik kaçak elektrik ve israfa karşı en iyi mesaj ve afiş tasarımı yarışmasında birinci seçilecek ögrenci ailesiyle birlikte tatile gönderilerek, eğitimi boyunca verilecek burslarla 60 bin lira ödül kazanacak.
Kaçak Elektrik - 14.04.2018
Kaçak Elektrik Kullananlar Kendilerini İhbar Etti
İZMİR'in Bornova ilçesine bağlı Eğridere Mahallesi'nde yaşayanlar, evlerine elektrik bağlatmak için yaptıkları başvuruların kabul edilmemesi üzerine ilginç bir protestoya imza attı.
Kaçak Elektrik - 14.04.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Açılış töreni Valinin konuşması Detaylar Haber: Selçuk BAŞAR   Kamera: Aleyna BAYRAM GİRESUN-   GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ  ================================================= Tamamlanmayan evleri satın alınca mağdur oldular İZMİT'te, bir kooperatiften yapımı tamamlanmayan evleri satın alan aileler, çevre düzenlemesinin bitmemesi ve inşaat sırasında kaçak elektrik kullanılması nedeniyle doğalgaz ve elektrik bağlanmayınca mağdur oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kaçak Elektrik Haberleri | Kaçak Elektrik Haber - Haberler - Sayfa 10 - Kaçak Elektrik haberleri, son dakika kaçak elektrik haber ve gelişmeleri burada. Kaçak Elektrik Hayatına Mal Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 15:36:11. #1.14#

title