Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Dolar yüklü özel uçağını F-16'lar mı engelledi? Ağaoğlu'ndan hakkındaki iddialara yanıt

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Firari FETÖ'cü Emrullah Uslu, sosyal medya hesabından Ali Ağaoğlu'nun dolar yüklü özel uçağının yurt dışına çıkışını F-16'ların engellediğini ileri sürdü. Konuyla ilgili bir açıklama yapan ve iddiaları kesin bir dille yalanlayan Ağaoğlu "Tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin" dedi.

İş insanı Ali Ağaoğlu'nun uçakla paralarını yurtdışına kaçırmak istediği, F-16'ların da bunu engellediği iddia edilmişti. Ağaoğlu, FETÖ'cü Emre Uslu tarafından ortaya atılan bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.

Ali Ağaoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Benim ne bir özel uçağım var. Ne de yurt dışında tek kuruş param ve mülküm var. Eğer tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin" dedi.

Oğlu Alican Bey ve gelini Miray Hanım sayesinde Mart 2018'de ilk torunu Alin'i, Aralık 2019'da da ikinci torunu Selin'i kucağına alan Ağaoğlu'na üçüncü ve ilk erkek torun mutluluğunu ise kızı Sena Kırcal yaşattı. 2016'da Çırağan Sarayı'nda evlenen Sena-Koray Kırcal çifti, evliliklerini oğulları ile perçinlemiş oldu.

Hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanlayan Ali Ağaoğlu torununun üzerine yemin etti

"Oflu Ağa'ya Rizeli torun geldi" diye espri yapan Ali Ağaoğlu'nun ilk erkek torunu için de kesenin ağzını açtı. Kız torunları doğduğunda Ağaoğlu Maslak 1453'ten 280 metrekarelik birer lüks daire hediye eden Ali Ağaoğlu, Rizeli torunu Koray'a da Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy projesinden bir villa hediye etmiş.

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (19)
Sadik Gökçe:bu sistemde dünya nüfusu arttikca her gecen yil hayat daha da pahalilasiyor. cunku kaynaklar yetersiz ya da dagilimi adaletsiz. haberleri izlerken ya da okurken insan ufkunun en uc noktasi ile fiziksel yasaminin surdurulmesi arasindaki sayisiz orneklere rastliyorum. bu genis yelpazede insan yasamini iyi ya da kötü surduruyor. ama sadece bu sisteme bagli olarak yasayanlar buna sahip. ülkemiz ise bu sistemin bana gore suan ` inda. para yerine takas dönemi yeni bir ciğir acacaktir. Cevap Yaz 6 12 Yayından Kaldır
Kemal Y:Kardeşim, adam kazanmış. Kaç kişiye istihdam sağladığına bakın. Neden çamur atıyorsunuz ki? Nusret te de yesin. Bu adamın asgari ücrette işçi ve işveren için ödediği katkı payını istanbul da ödeyecek 10 tane adam bulamazsınız. Siz kazandınız da engel mi oldular? Bırakın ağlamayı sızlanmayı. Emre Uslunun ağzından çıkanla yorum yapıyorsanız zaten acz içindesiniz demektir. Cevap Yaz 30 21 Yayından Kaldır
Hek Tor:Biz gümrükten 10 bin dolar gecirmeye kalksak anamizdan emdigimiz sütü burnumuzdan getirir yetkililer, ama elin OGULLARI hamuduyla para kacirirlarken yurttisina gözlerinde hep CAPAK olusuyor nedense. (Ali agayla ilgili degildir bu yorum, genellemedir) Cevap Yaz 9 15 Yayından Kaldır
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title