Kıyma yeni bölüm ne zaman? Kıyma hangi gün yayınlanıyor? Kıyma oyuncuları kim? - Haberler
Haberi Paylaş

Kıyma yeni bölüm ne zaman? Kıyma hangi gün yayınlanıyor? Kıyma oyuncuları kim?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kıyma yeni bölüm ne zaman? Kıyma hangi gün yayınlanıyor? Kıyma oyuncuları kim?

Dijital yayın akışı platformlarının popüler dizileri Sıfır Bir Adana ve Sokağın Çocukları dizilerinden esintiler taşıyan Kıyma yeni bölüm ne zaman? BluTV'nin yeni yapımı olan Kıyma'da daha önceden Sıfır Bir Adana ve Sokağın Çocukları'nda rol alan isimleri görmek de mümkün. Peki, Kıyma dizisinin konusu ne? İşte Kıyma oyuncuları kim? Kıyma hangi gün yayınlanıyor?

Kıyma yeni bölüm ne zaman, sorusunun yanıtı merak edilen dizi haberleri arasında yerini aldı. 24 Mayıs'ta yayın hayatına başlayan BluTV'nin Kıyma adlı dizisinde Sokağın Çocukları ve Sıfır Bir Adana dizisinden tanıdık isimler de yer alıyor. Kıyma hangi gün yayınlanıyor? Kıyma oyuncuları kim?

Adana'dan büyük hayallerle İstanbul'a gelen üç arkadaş yeni bir mahallede temiz bir başlangıç yapmak ister. Ancak bela yakalarını bırakmaz. Projenin türü ise yerli aksiyon, macera ve polisiyedir. BluTV platformu altında seyirciyle buluşacak olan yeni projede bir yaşam mücadelesi aktarılmakta. Kıyma ilk olarak 24 Mayıs tarihinde yayınlandı. Dizinin yeni bölümleri Mayıs ayında gelmeye devam edecek. Ancak günlük mü yoksa haftalık mı yayınlanacağına dair detaylar aktarılmadı.

Projenin oyuncu kadrosu içerisinde Emrullah Sürmeli (Baran), Cengizhan Yurdutek (Poyraz), Mustafa Yılmaz (Reşat), İrfan Ballı (Tufan), Ömer Varol (Kado) ve Salih İnci (Ömer) gibi isimler yer alıyor.

Dizi çekimleri İstanbul'da yapılmaktadır.

Haberler.com - Gündem

Blu TV Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title