Giresun'da ne oldu? Giresun müstehcen video olayı nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Giresun'da ne oldu? Giresun müstehcen video olayı nedir?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Giresun'da ne oldu? Giresun müstehcen video olayı nedir?

Giresun'da bir sahilde liseli oldukları iddia edilen iki gencin uygunsuz görüntüleri çekildi. Sosyal medyada paylaşılan video, kısa sürede gündeme oturdu. Peki, Giresun'da ne oldu? Giresun müstehcen video olayı nedir?

Giresun'da lise öğrencisi oldukları öne sürülen gençler, sahilde uygunsuz şekilde yakalandı. Polis oldukları iddia edilen kişiler tarafından yakalanan gençlerin görüntüleri ise sosyal medyada paylaşıldı. Giresun'da ne oldu? Giresun müstehcen video olayı nedir?

GİRESUN MÜSTEHCEN VİDEO OLAYI NEDİR?

Giresun'da uygunsuz şekilde görüntülenen gençlerle ilgili Valilik'ten yapılan açıklamada, "Deniz kıyısında meydana gelen bir olaya müdahale sırasında kayda alınan ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan iki gencin görüntüleri ile ilgili açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

13.05.2022 tarihinde yaşanan olayın ardından Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli tahkikata, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığınca müfettiş görevlendirilerek idari tahkikata başlanılmıştır. Yapılan inceleme sonucunda söz konusu görüntülerle ilgisi olduğu tespit edilen 2 polis memuru görevden uzaklaştırılmıştır" ifadeleri yer aldı.

Haberler.com - Gündem

3. Sayfa Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Can Özdoğan:

Abi gerçekten ayıp ya çocuklara yazık oldu bütün turkiyeye videoyu yaydilar

Mümin Sağlam:

Polislerimiz derhal göreve iade edilmelidir. Ahlaksızlık suç değil onu ifşa etmek suç öyle mi?!

Cumali Yildiz:

Sana mı kalmış çocukların ailesi var ziniyeti bozuk sen ne geziyon telefonla milleti çekmeye mi çıktın zaten telefon çıktı ahlak kalmadı

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title