Haberler

Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı ne zaman?

Güncelleme:

Fenerbahçe Beko ve Beşiktaş Emlakjet arasında oynanacak Basketbol Süper Ligi maçı 18 Nisan Perşembe günü saat 19:30'da Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda gerçekleşecek. Maç, Bein Sports 5 ve beIN Sports Tod TV kanallarında canlı olarak yayınlanacak. Peki, Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı ne zaman?

Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı ne zaman? Sorusu maçı izlemek isteyen kişiler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Maçı televizyon üzerinden izlemek isteyen kişiler ise Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı şifreli mi? Sorularını merak ediyor. Peki, Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe Beko - Beşiktaş Emlakjet Basket maçı ne zaman?

FENERBAHÇE BEKO - BEŞİKTAŞ EMLAKJET BASKET MAÇI NE ZAMAN?

Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet arasındaki Basketbol Süper Ligi maçı 18 Nisan Perşembe günü saat 19:30'da Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanacak. Maç Bein Sports 5 ve beIN Sports Tod TV kanallarından canlı olarak izlenebilecek. Bein Sports 5'i Digiturk 81, Kablo TV 236 numaralı kanallar üzerinden, beIN Sports Tod TV'yi ise Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlemek mümkün.

'Uydu Adı' kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12379 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '30000' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe Beko Bein Sports Fenerbahçe Beşiktaş TOD TV beIN Spor Gündem Yaşam Spor Haberler

Bakan Şimşek, en düşük emekli aylığı için 12 bin TL'ye onay verdi

Bakan Şimşek, en düşük emekli aylığı için 12 bin TL'ye onay verdi

İzmir'de elektrik akımına kapılarak ölen 2 kişi ihmal kurbanı mı? Bölge esnafının sözleri olay kadar skandal

İzmir'de elektrik akımına kapılarak ölen 2 kişi ihmal kurbanı mı? Bölge esnafının sözleri olay kadar skandal

Bülent Ersoy'un garsona 'Çirkinsin' demesi tepki çekti

Bülent Ersoy'un garsona "Çirkinsin" demesi tepki çekti

Kerem Kınık'ın kızının 17 yaşındaki gencin ölümüne neden olduğu kaza kamerada

Kerem Kınık'ın kızının 17 yaşındaki gencin ölümüne neden olduğu kaza kamerada

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title