Haberi Paylaş

Dodan Özer kimdir? O Ses Türkiye Dodan Özer kaç yaşında, nereli?

Dodan Özer kimdir? O Ses Türkiye Dodan Özer kaç yaşında, nereli?

Gündem Haberleri

O Ses Türkiye yarışması ile milyonların tanıdığı Dodan Özer şarkıları ile dikkatleri çekiyor. Performansı ile beğeni toplayan O Ses Türkiye Dodan Özer kaç yaşında, nereli? Dodan Özer kimdir?

Kendinje has tarzı ile O Ses Türkiye yarışmasında öne çıkan Dodan Özer, müziği ile milyonların dikkatini çekmeyi başardı. Özgün tarzı ile beğeni toplayan Dodan Özer hakkında araştırmalar yapılırken Dodan Özer kimdir ve O Ses Türkiye Dodan Özer kaç yaşında, nereli gibi soruların yanıtları araştırıldı.

DODAN ÖZER KİMDİR?

Dodan Özer Doğum Tarihi: 1979

Dodan Özer Nereli: Muş Varto

Dodan Özer, 1979'da Muş'un Varto ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hayatının bir bölümünü İzmir'de geçiren Dodan Özer 1997'de Murat Özer ile beraber Dodan Project adında müzik grubu kurmuştur.

Küçük yaşta müzik hayatına başlayan Dodan Özer, ekran karşısındaki ilk deneyimi O Ses Türkiye yarışması olmuştur. O Ses Türkiye yarışmasında ilk söylediği şarkı "Haydar Haydar"dır. Gösterdiği başarılı performansla 2016/2017 yılındaki O Ses Türkiye yarışmasının birincisi olmuştur.

Haberler.com - Gündem

O Ses Türkiye Müzik Varto Muş Gündem Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Adınızı Yazın:

sesin güzel ama o küpeler olmuyor dodan, halk müziği sanatçısı küpe, dövme, saç uzatma gibi şeyler yapmaz.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title