Haberi Paylaş

Arif Susam kimdir? 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Arif Susam kaç yaşında, nereli?

Gündem Haberleri

Arif Susam kimdir? 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Arif Susam kaç yaşında, nereli?

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı özel bölümünde dikkat çeken isimlerden birisi olan Arif Susam kimdir? Sorusu, birçok izleyici tarafından araştırılıyor. Müzik dünyasında önemli bir isim olan Şarkılar Bizi Söyler Arif Susam kaç yaşında, nereli? Sorularını yanıtladık. Peki, Arif Susam kimdir? 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Arif Susam kaç yaşında?

Arif Susam kimdir? Sorusu, 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı özel programına konuk olması sebebi ile birçok izleyici tarafından merak ediliyor ve yoğun ilgi görüyor. 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı programının fragmanı ile programda yer alacağı belirtilen Arif Susam kimdir? 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Arif Susam kaç yaşında, nereli? Sorularını merak eden kullanıcılarımız için yanıtladık. Peki, Arif Susam kimdir? 2023 Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Arif Susam kaç yaşında, nereli?

ARİF SUSAM KİMDİR?

Susam, 1956 tarihinde Elazığ'da dünyaya geldi. Ayrıca orkestra şefliği de yapmıştır. 8 yıl klasik batı müziği eğitimi almıştır. Albümlerinin neredeyse tamamı canlı kayıttır. Şarkılarının arasında konuşması ile ünlüdür.

İstanbul Konservatuvarı Klasik Batı müziği eğitimi almıştır. Askerliğini Yeniköy Orduevi'nde orkestra şefi olarak yapan Arif Susam, 1982 yılında Tarabya'da sahne almaya başlamıştır. 1984'te ilk albümü olan Efsane Aşk'ı çıkardı. Ayrıca Cengiz Kurtoğlu'yla birlikte Şahin Özer plakçılığın ilk sanatçılarındandır. 1986 yılında çıkarmış olduğu Tavernada Yıldönümü adlı kaseti Türkiye'de 1,5 milyonun üzerinde bir satışa ulaşmıştır.

Haberler.com - Gündem

Arif Susam Yılbaşı Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title