Cevdet Akçay kimdir? - Haberler
Haberi Paylaş

Cevdet Akçay kimdir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Cevdet Akçay kimdir?

Gündeme dair yorumları ile dikkatleri çeken ve televizyon ekranlarında pek çok açık oturum programına katılan Cevdet Akçay, vatandaşların merak konusu oldu. Peki, Cevdet Akçay kaç yaşında, nereli? Cevdet Akçay hayatı ve biyografisi! Cevdet Akçay kimdir?

Cevdet Akçay kimdir? sorusunun yanıtı araştırılan konular arasında yer alıyor. Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatler çeken Cevdet Akçay hakkında araştırmalar yapılıyor. Cevdet Akçay kimdir? Cevdet Akçay kaç yaşında, nereli? Cevdet Akçay hayatı ve biyografisi!

CEVDET AKÇAY KİMDİR?

Cevdet Akçay, orta ve lise öğrenimini Robert Koleji'nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi ekonomi mezunu olan Akçay, New York City University Graduate School and University Center'dan M.Phil ve Ph.D derecelerini almıştır. Osman Cevdet Akçay Koç Finansal hizmetler ve Yapi Kredi de başekonomist olarak 1 Mayıs 2018 tarihine kadar Ekonomik Araştırmalar bölümünün başında bulundu. Araştırma ve yayın alanları döviz kuru belirlenme ve borç dinamikleri, dezenflasyon olup bu konulardaki çalışmaları ağırlıklı olarak Türkiye özeline yöneliktir. Şuanda yurt içi ve yurt dışı yatırımcılara ekonomi üzerinde yol göstermektedir.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title