Haberler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek Merkezi'nden Yürüyüş Etkinliği

Güncelleme:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek Merkezi (YADEM) tarafından düzenlenen yürüyüş etkinliğinde yaşlılar, fizik tedavi uzmanı eşliğinde egzersiz hareketleri yaparak keyifli bir gün geçirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek Merkezi (YADEM) tarafından yürüyüş etkinliği düzenlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, yaşlıların sağlıklı ve dinç kalması, sosyal yaşamın merkezinde yer alması için YADEM tarafından çeşitli aktiviteler yapılıyor.

Bu kapsamda İl Ormanı Tabiat Parkı'nda düzenlenen yürüyüşe katılan 65 yaş üstü bireyler, fizik tedavi uzmanı eşliğinde egzersiz hareketleri yaptı.

Daha sonra orman içinde uzun yürüyüşe çıkan yaşlılar, birbirleriyle sohbet ederek keyifli bir gün geçirdi.

Adapazarı Belediyesi mayıs ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Adapazarı Belediyesi mayıs ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu, Mutlu Işıksu başkanlığında gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Orhangazi Kültür Merkezi'nde yapılan toplantıda, 2023 mali yılı bütçe ve taşınır kesin hesabı oy çokluğuyla kabul edildi.

Gündem maddelerine ilişkin bilgilendirme yapan meclis üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Işıksu, "810 milyon liralık 2023 yılı bütçemizin gerçekleşme oranları gelirde yüzde 97, giderde 96,61. Komisyonumuza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Haziran ayı olağan meclis toplantısı, 3 Haziran'da saat 11.00'de yapılacak.

Kaynak: AA / Güncel

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yerel yönetim Sağlık Yaşam Spor Güncel Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title