Haberler

DHA YURT BÜLTENİ - 5

Güncelleme:

Pazarda alışveriş yaparken emekli maaşını çaldırdı ANTALYA'da yaşayan Mehmet Çelik (71), bankadan çektiği 2 bin 500 TL emekli maaşını pazarda alışveriş yaparken çaldırdı.

Pazarda alışveriş yaparken emekli maaşını çaldırdı

ANTALYA'da yaşayan Mehmet Çelik (71), bankadan çektiği 2 bin 500 TL emekli maaşını pazarda alışveriş yaparken çaldırdı. Eşiyle birlikte yaşayan Çelik, zor durumda kaldığını, hayırseverlerden yardım istediğini söyledi.

Olay, 26 Eylül günü Yeşiltepe Cumartesi Pazarı'nda meydana geldi. Mehmet Çelik, bankadan emekli maaşı olan 2 bin 500 TL'yi çektikten sonra ihtiyaçlarını karşılamak için evinin yakınındaki pazara gitti. Pazarda bir süre alışveriş yapan Çelik, elini cebine attığında parasının olmadığını fark etti. Parasının çalındığını anlayan Çelik, durumu polise bildirdi.

'CEBİMDEN ALMIŞLAR'

Alışveriş yaparken emekli maaşının çalındığını belirten Mehmet Çelik, "Alışveriş yapıyorken elimi cebime soktum, baktım para yok. O kalabalıkta cebimden paramı almışlar. Mağdur duruma düştüm" dedi.

HAYIRSEVERLERDEN YARDIM İSTEDİ

Elektrik, su ve bakkal borcu olduğunu anlatan Mehmet Çelik, "Bir arkadaşım su faturamı yatırmış, elektrik duruyor. O da yaklaşık 600 TL civarında, mağdurum. Hayırseverlerden yardım istiyorum. Gerçekten zor durumdayım. Sesimi duyarlarsa iyi olur" diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Mehmet Çelik Eylül Güncel Haberler

Bakan Şimşek, en düşük emekli aylığı için 12 bin TL'ye onay verdi

Bakan Şimşek, en düşük emekli aylığı için 12 bin TL'ye onay verdi

Bülent Ersoy'un garsona 'Çirkinsin' demesi tepki çekti

Bülent Ersoy'un garsona "Çirkinsin" demesi tepki çekti

Kerem Kınık'ın kızının 17 yaşındaki gencin ölümüne neden olduğu kaza kamerada

Kerem Kınık'ın kızının 17 yaşındaki gencin ölümüne neden olduğu kaza kamerada

Markette kilosu 100 TL, üretici ise 'Satamadım' diyerek çürümeye bıraktı

Markette kilosu 100 TL, üretici ise "Satamadım" diyerek çürümeye bıraktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title