Haberler

Kayseri'de çiftçilere hibeyle fide dağıtıldı

Güncelleme:

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde yüzde 50 hibeyle çiftçilere 8 bin 740 fide dağıtıldı. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende 100 çiftçiye, 4 bin 240 biber, 4 bin 500 domates fidesi teslim edildi. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Gökhan Özkan, tarım sektörünü güçlendirmeyi, çiftçilere daha sürdürülebilir tarım modeli sunmayı amaçladıklarını söyledi. Özkan, çiftçilere sağlanan desteklerin tarımsal üretimde verimliliği artırmak ve ekonomik katkı sağlamak adına önemli bir adım olduğunu kaydetti.

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde yüzde 50 hibeyle çiftçilere 8 bin 740 fide dağıtıldı.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törende 100 çiftçiye, 4 bin 240 biber, 4 bin 500 domates fidesi teslim edildi.

Törende konuşan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Gökhan Özkan, tarım sektörünü güçlendirmeyi, çiftçilere daha sürdürülebilir tarım modeli sunmayı amaçladıklarını söyledi.

Özkan, çiftçilere sağlanan desteklerin tarımsal üretimde verimliliği artırmak ve ekonomik katkı sağlamak adına önemli bir adım olduğunu kaydetti.

Kaynak: AA / Güncel

Gökhan Özkan Sarıoğlan Kayseri Çiftçilik Tarım Ekonomi Güncel Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title