Haberler

Gelibolu'da TOBB ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle anaokulu tamamlandı

Güncelleme:

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan protokol kapsamında Gelibolu'da inşa edilen anaokulu tamamlandı. Okulun tamamlanmasıyla birlikte, minik öğrencilere modern ve konforlu bir eğitim ortamı sunulacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan "Ulusal Eğitime Katkı" protokolü kapsamında Gelibolu'da inşa edilen anaokulu tamamlandı.

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (GTSO) desteğiyle Eğritaş bölgesinde inşa edilen okulda, GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çakır ve yüklenici firma temsilcileri incelemelerde bulundu.

Başkan Bülent Çetin, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bu nadide eserin ilçemize kazandırılmasında başta TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunarız. Eğitim, her gelişmenin ve kalkınmanın temelidir. Bu nedenle, eğitim yatırımlarına her zaman önem verdik ve vermeye devam edeceğiz. Eğritaş bölgemize kazandırılan bu anaokulu, minik öğrencilerimiz için modern ve konforlu bir eğitim ortamı sağlayacaktır. Bu okulun ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Okulun önümüzdeki günlerde tamamlanacak işlemlerin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tesliminin yapılacağı belirtildi.

Kaynak: AA / Güncel

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Milli Eğitim Bakanlığı Gelibolu Eğitim Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title