Sergio Aguero, FIFA 22'den çıkarıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Sergio Aguero, FIFA 22'den çıkarıldı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Sergio Aguero, FIFA 22'den çıkarıldı

Geçtiğimiz haftalarda sağlık endişelerini gerekçe göstererek emekliliğe ayrıldığını belirten Sergio Aguero, FIFA 22'den çıkartıldı.

Sergio Aguero, 16 Aralık 2021 tarihinde düzenlediği basın toplantısıyla, kulübün sağlık personelinin tavsiyesi üzerine profesyonel futboldan emekli olduğunu açıkladı. EA Sports ise bu haber sonrası Sergio Aguero'yu FIFA 22'den çıkarma kararı aldı.

Aguero, yaptığı açıklamada "Profesyonel futbolu bırakmaya karar verdim, bu çok zor bir an." dedi. "Sağlık personelinin elindeydim ve bana en iyi şeyin oynamayı bırakmak olacağını söylediler. 10 gün önce bu kararı verdim, herkese umut olmak için mümkün olan her şeyi yaptığımı söylemek istiyorum ama fazla bir şey yoktu. Sahip olduğum kariyerle gurur duyuyorum, her zaman futbol oynamayı hayal ettim." sözlerine yer vermişti.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

33 yaşındaki oyuncu, FIFA 22'de 93 bitiricilik, 91 soğukkanlılık, 91 pozisyon, 90 denge, 90 şut gücü, 89 reaksiyon, 88 top kontrolü ve 86 dribbling dahil olmak üzere bazı olağanüstü özelliklerle genel olarak 87 gücündeydi.

Ayrıca Arjantinli oyuncu dört yıldızlı zayıf ayak ve dört yıldız beceri hareketlerine sahipti ve yüksek/orta çalışma oranına sahipti. Aguero'nun yaptığı açıklamadan sonra FIFA 22'den FUT hariç tüm oyun modlarından kaldırıldı.

Sergio Aguero, FIFA 22'den çıkarıldı

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Sergio Aguero Kun Aguero FIFA 2022 FIFA 22 Fifa Gamegar Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title