Haberler

BBL Esports yeni PUBG 2023 kadrosunu açıkladı

Güncelleme:

Ülkemizi PUBG EMEA Championship: Spring Playoffs'ta temsil edecek olan BBL Esports'un PUBG kadrosu açıklandı. Peki, BBL Esports PUBG takımı kimdir? BBL Esports güncel PUBG kadrosu. Detayları haberimizde....

Ülkemizde en fazla kitleye sahip e spor takımlarından biri olan BBL Esports yeni PUBG kadrosunu Twitter'dan yayınladığı bir video ile duyurdu. Peki, BBL Esports PUBG takımı kimdir? BBL Esports güncel PUBG kadrosu. İşte detaylar...

BBL ESPORTS PUBG KADROSU 2023

Battle Royale oyun türünün bugünkü popülerliğe ulaşmasında büyük rol oynayan PUBG (PlayerUnknown's Battlegrounds) günümüz e sporunda önemli bir role sahip. Bulunduğu her kulvarda rekabeti seven BBL, PUBG için de iddialı bir kadro kurdu.

  • Furkan ''Smashbee'' Şanlı
  • Nikolaj ''clib'' Madsen
  • Michael ''mykLe'' Wake
  • Miro ''Rustanmar'' Ruotsi
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Yayınlanan duyuru videosunda BBL PUBG oyuncuları bazı açıklamalarda bulundu:

mykLe : BBL takımı kesinlikle şimdiye kadar bulunduğum en aktif takım, mekanik beceri miktarı ve sahip olduğumuz bu yetenek Avrupa'nın en iyilerinden. BBL Türkiye'nin en büyük takımı ve BBL'de olmak gerçek bir onur.

Rustanmar : BBL'de Michael, clib ve Smash ile oynayacağım için çok heyecanlıyım. Turnuvalarda çok iyi işler yapacağımızı düşünüyorum.

Clib : BBL altında oynamaktan çok heyecanlıyım. Pgc 2022'yi başka bir takım adına oynarken overpeekers'a döndü. Ve işte şimdi BBL için oynuyoruz!

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

BBL Esports Pubg Gamegar Spor Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title